Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt a félrelépő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a félrelépő nők nagy része?

Figyelt kérdés

Szeretőt tartanak vagy alkalmi kalandjaik vannak, közben meg Facebookon rendszeresen posztolgatnak a párjukkal kapcsolatban, hogy mennyire szeretik.

Most ezt miért kell?


2023. aug. 23. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor van gáz,ha ezt ki kell posztolni.
2023. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Az az igazsag h ez nem feltetlen csak a nok csinaljak.

A pasik detto.


Amugy:

1. Nyitott kapcsolatban elnek

2. Cookold kapcsolatban elnek

3. Poliamor kapcsolatban elnek


Szoval mar manapsag nem feltetlen megcsalas a "megcsalas"

2023. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes... Honnan tudod, hányan lépnek félre és honnan tudod, hogy a félrelépők NAGY része posztolgat? 🤔
2023. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez gendertől független...


Ez morális probléma, ami morális betegség egyben egy generációs kórság, hogy a mai világban a legtöbbek nem tudják, mi az erkölcs, vagy ha tudják is, sajátosan, magukat kivételezett helyzetben érezve értelmezik azt.


Nem a miért a kérdés, hanem sokkal inkább az ok, hogy jut el ide az érintett párkapcsolat, és a pasi/nő hogy jut el oda, hogy félrelépjen...

És persze a hab a tortán, hogy utána hogy kezeli, milyen jogokat tart fenn magának a félrelépő személy...

2023. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert igazábol nem is szereti a párját.csak a látszatot akarja kelteni.egyébként az egyik legjobb barátnőm is ezt csinálta.ő nagyon sajnálta elhagyni a párját.egyszerű nem ment neki a szakítás.
2023. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyik kolléganő,kb. 28 éves,a mannyaszonnyi ruhás képét tette

ki pár napja a facre,miközben hónapok óta kezelgeti az egyik

kollégája.Nem tudom az ilyen embereknek milyen defektjük van,de tuti nem normálisak..

Mindenki annyira hajt a mások általi visszajelzésekre,a külsőségekre,

hogy annak érdekében mindent el követ,el veszítve a józan eszét,erkölcsét..

Szép új világ..Egyik nő ismerősöm is ilyen faces posztokból él,

mondtam neki,hogy akkor lesz igazán boldog és elégedett,

mikor már nem érez rá késztetést hogy ezt csinálja.

Azóta is gondolkodik...

2023. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem genderfüggetlen, de nem baj.

Mindenki másnak köszönöm a válaszokat.

2023. aug. 23. 14:30
 8/10 anonim válasza:
100%

Ilyen az én ismerősi körömben is volt már nem egyszer. Valentin nap!! délelőtt a haverom dugta, este meg posztolt az étteremből, hogy milyen frankó minden 😁😁😁

Vagy szintén lagzi előtt 2 héttel még javában kefélték, aztán kis pihi, majd az esküvő után ment minden tovább.


Másrészt szerintem is nők csinálnak inkább ilyet, mert nekik mániájuk posztolgatni ilyen ünnepekről, rendezvényekről, másrészt több női ismerősöm van fent, mint férfi.

Az, hogy ettől függetlenül kb egyenlő lehet az aránya a félrelépéseknek, az már más tészta.

2023. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Facebookon max. a momzillák posztolnak már èvek óta.

Azoknak meg nincs szeretőjük.

2023. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fb meg az Insta a "kirakatról" szól. Legalábbis sokaknak. Tudod, midnenki szeretné magát, meg a kapcsolatát mások előtt tökéletesnek beállítani. Mert valahogy attól azt hiszik, hogy tényleg jobbak, mint mások. Színház, kirakat, magamutogatás. Szoktam nézni az ID tévécsatornát. Nem egy olyan esetet mutattak be, ahol az illető - nem is csak online, de még offline is - eszeveszettül tökéletesnek mutatta magát, meg a családját/kapcsolatát, közben meg pont az ellenkezője volt az igaz. Talán a legismertebb Gabby Petito esete. Instán ők voltak az álompár, közben pedig akármelyik jöttment párocskának jobb kapcsolata volt.
2023. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!