Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
93%
A női megérzések ritkán hazudnak.Simán más került képbe.
2023. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
0%
A női megérzések tévednek a legtöbbet.
2023. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyanús a helyzet…:( emellett lúzer is, mert profi nem hanyagolja otthon az asszonyt…..!

Én bizony egy szót sem szólnék most, de elkezdenék figyelni és bizonyítékot gyűjteni. Mivel nem profiról van szó, le fog bukni szépen…. :(

2023. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges,hogy van valaki a képben. Ezeket az állítólagos túlórákat a fizetésén nem látod? Ha ennyit dolgozna pluszban,ott azért lenne változás anyagi téren.

Ha nincs mit veszítened,csak őt,akkor tedd csak ki a közös képeket nyilvánosan. Volt aki ezt tette,és így írt rá a szerető. De mindenképp járj utána,mert nagyon gyanús.

2023. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom,de ez tényleg roppant gyanús.. 😞 Nyilván nem látunk a fejébe,nem ismerjük semelyikőtöket,de így laikusként szerintem mindenkinek ez ugrik be elsőnek amit mindenki más is írt rajtam kívül,a megcsalás.

Mivel a kommunikáció nem segített,valahogy átkellene verni hogy konkrétan "beköpje" saját magát..vagy valóban nyomozni utána.Drasztikusan hangzik,de valószínűleg más is megtenné ugyanezeket ha egyszerűen nincs más megoldás.

2023. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem már az gyanús ha a telefonját viszi magával,rejteget vmit.Mióta hárit téged? Szex előtte rendben volt köztetek?
2023. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Minden hozzászólónak köszönöm!Igazából a fizetése változó,de ennyi túlóra után már minimum masfélszeresét kellene kapnia,Előtte minden rendben volt közöttünk.És igen azóta sokszor feszült is,ő generálja a vitákat.A telefonszámláján is látszik,hogy szinte haromszorosára emelkedett,elmondása szerint azert mert a cégnél azon kommunikálnak,amit biztos forrásból tudom hogy nem igaz.Nem céges telefonról van szó,hanem a sajátjáról.Emellett nagy gondot fordít mostanában a higiéniára is,nem arra gondolok amit minden nap megtesz az ember hogy letusol,borotválkozás,hanem mostmár hajnalban,és munka utáni érkezés után rögtön birtokba veszi a fürdőszobát,a hajának is mindig tökéletesnek kell lenni,folyamatosan parfümözi magát,holott a munkája nem irodai,vagy olyan ahol emberekkel kellene foglalkoznia,és fontos hogy illatozzon,vagy makulátlan legyen a megjelenése.
2023. aug. 31. 09:19
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez red flag! A kérdés az, hogy mit kezdesz a helyzettel?
2023. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
fhuu nagyon sajnálom. Szóval a női megérzések bejönnek+ viselkedése változik ilyen mértékben ez egyértelműen gyanú. Telefonszáma is több lett, már nem azért de vannak olyan appok ahol ingyenesen lehet beszélni (bocs kérdező a helyszet attól nem változik, csak eszembe jutott)
2023. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus viselkedést mutat, hogy valahol már felháborító, hogy ennyire hülyének néz. Bár szerintem azt akarja, hogy rájöjj már valahol.
2023. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!