Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a fejleményekre.Kérlek,ha van kedved esetleg,írd meg,hogy mi történt!...
2023. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
kérdező szerintem már mindenki melletted áll:) Mesélj majd mit szólt..
2023. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok..
2023. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Remèlem akkorát koppan mint ide a hold.
2023. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt.Este sikerült elmennem a munkahelyére,és szerencsémre vagy nem szerencsémre,jobb hogy előbb odaértem mint ahogy elvileg vége volt a munkaidejének.Szerintem semmire nem számított,hogy bárki láthatja aki ismeri,jött ki ölelkezve a céges lo..ójával,a parkolóban még csókolóztak,majd hazavitte,ott is hosszú smárolás a kocsiban,mivel a nő 1varossal odébb lakik,mi meg öt.Csináltam képeket,gyorsabban hazaértem mint ő,úgy csináltam ahogy szoktam,hogy ne legyek gyanús.Ma kinyomtatom a képeket,és ha hazaér akkor elévágom.Mihamarabbi költözés,és beadom a válást.Tudta hogy ez nem fér bele nálam,és ráadásul nem gondolom hogy okot adtam volna arra hogy hűtlen legyen,főleg hogy szeretőt tartson már kitudja mióta.A lo..ó meg vigye ha megnyerte,majd kíváncsi leszek azért bevállalja-e.Vagy majd lecseréli mint a cégnél eddig mindegyik kb 5férfit akik között volt már házas is neki,az is úgy járt mint most az én férjem fog.
2023. szept. 14. 06:18
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Basszus..nagyon sajnálom és kitartást!!

Képzelem milyen szörnyen érezheted magadat..

2023. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
36-os!Igazából mikor megváltozott a helyzet,egyből éreztem hogy 3.van.Annyira átlátszó volt,hogy akinél nem indokolja a munkaköre hogy kifogastalan külsővel,és illatozva menjen dolgozni ezt teszi,ott van valami.Ja az elején azt kihagytam hogy még edzeni is kezdett,holott nekem pont külsőre úgymond az ideálom volt,tudta hogy nem szeretem az izmos testet,sem azt mikor odalent egy férfinek úgymond csupasz.Mert volt mikor észrevettem hogy ott szőrtelenített ahol előtte sosem.Jobb hogy kiderült,tovább nem tud hülyének nézni.
2023. szept. 14. 08:10
 38/70 anonim ***** válasza:
85%
Kitartást! Nagyon erősnek kell most lenned. Jön majd egy férfi aki mindent megbecsül benned és lehozza neked a csillagokat is!
2023. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
38-as!Köszönöm!Róla is ezt gondoltam anno.Meg nem is keresgettem soha úgy céltudatosan.Valószínű abban hibáztam hogy neki otthon soha nem kellett semmilyen házimunkát végeznie,mivel én nem annyi időket dolgoztam naponta,és elég energikus vagyok hogy mindent megcsináltam,es még a gyerekekkel is bőven tudok foglalkozni.Na majd a következő kapcsolatban nem leszek ilyen,második kapcsolatom volt,az előző is hasonlóan ért véget,csak ott hamarabb lebukott az illető.
2023. szept. 14. 08:25
 40/70 anonim ***** válasza:
92%

Azért mekkora köcsög. Még nem is titkolta. Nem kicsit feltűnően volt bent a fürdőszobában, nem kicsit észrevehetően illatosította magát.

Mintha csak azt akarta volna, hogy lásd. Csak nem értem miért nem vallotta be.

2023. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!