Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
35%
egyébként azért minden rosszindulat ellenére hozzáteszem hogy ha korábabn ilyen nem volt akkor még lehet menthető. Le kell ülni és megbeszélni miért teszi...vagy tettenérni, odamenni a munkahelye elé ( akkoris ha iszonyatosan nehéz szembenézni ezzel)
2023. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez óriási..még csak nem is leplezi igazából. Most ahogy leírtad,minden a legrosszabbra utal,kérdező. :/
2023. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kocsijába tudnál tenni egy hangfelvevőt vagy régi telefonodat elindítani hangfelvételre a kocsiban elrejtve. Akkor hallanád ha telefonál valakivel. Esetleg egy másik sim kártyát beletenni és akkor nyomon követni a telefon helyzetét.

Én biztosan ilyesmit tennék a helyedben. Bár eléggé valószínű, hogy van valakije. De ha nem akarja ennyire, hogy posztolj az is érdekes, talán a másik nő elől titkolja, hogy vagy neki. Vagy akkor a szerető azt hinné hogy minden rendben köztetek és hazudik, hogy rosszban vagytok.

Mondjuk valamiért veled akar maradni a másik nő ellenére is. Közös hitel van? Ház kinek a nevén?

2023. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
23-as.Nincs hitel,nincs közös vagyon,és az elején letisztáztuk hogy nekem nem fér bele a megcsalás semmilyen formája egy kapcsolatba.Tudja hogy nálam válóok,ha egy harmadik képbe kerülne,akár érzelmileg,akár testileg.
2023. szept. 4. 05:44
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

"Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk."

Mondd meg neki, hogy neked sajnos van gondod, ez így nem jó, és nem mehet így tovább.

Ha szerinte nincs közöttetek gond, akkor lehet, hogy neki van? Mi történt? Telefon, illatozás, nincs túlórapénz - azért ezek feltűntek neked, rákérdezhetnél.

2023. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
25-ös!Legelőször azzal kezdtem.Megkérdeztem hogy velem van-e baja,hogy így viselkedik,és nem képes hozzámérni sem.Mikor azt válaszolta hogy semmi gond nincs,akkor mondtam neki hogy részemről van gond,nem kicsi,mivel semmibe vesz.Tegnap már nagyon dühített,hogy majd 1órát a fürdőben töltött a telefonja társaságában,mikor kijött,megkerdeztem hogy jól van-e a szeretője?,és közöltem vele,hogy ha neki nem kellek,majd lesz más hamarosan aki fogja értékelni azt aki én vagyok.Ma ugyanaz volt neki a hajnali rutin,mint már sokszor egy ideje.Tudja hogy megállom a helyem nélküle is,nem függök tőle semmilyen szinten,de a héten valószínű utána megyek majd a munkahelyéhez reggel,és majd délután is.Ott már kiderül majd a dolog.
2023. szept. 12. 10:22
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki!!! Addig csak játszik veled és hülyére vesz! Rúgd ki!
2023. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi történt?..
2023. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Kedves 28-as!Utána akartam reggel menni a munkahelyre,sajnos nem sikerült,de ma elkéretszkedtem előbb a munkahelyemről,így mikor ő végez,előtte 1órával ott leszek egyik ismerősömmel a munkahelye előtt egyik ismerősömmel,mert az én autómat kiszúrná egyből.A helyzet nem változott semmit azóta sem.
2023. szept. 13. 08:12
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert és remélem nem fogsz csalódni..remélem teljesen más áll a képben..
2023. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!