Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Nemhogy nem vallotta be,hanem tagadta is,sőt,szerinten én betegesen féltékeny lettem,és paranoiás vagyok.
2023. szept. 14. 12:33
 42/70 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező nagyon sajnálom. De csodállak, komolyan mondom hogy ilyen erős vagy és ilyen kitartó!! Azonkívül hogy volt erőd fotókat készíteni, abban a helyzetben. Én nem tudom ehhez hogy állnék. Ezek után nem szoktak a nők bízni a pasikban...a női megérzéseknek igenis hinni kell, most is ezt vallom
2023. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Az előtte lévő kapcsolatomból tanulva,ilyen esetben soha nem éri meg új esélyt adni.Mert ugyanúgy félremenne,csak óvatosabb lenne.És ezt ő is tudta kapcsolatunk elején elmondtam neki hogy számomra megcsalás esetén nem lesz esély.Mert bérmit meg lehet oldani,beszélni,de a megalázáson,eláruláson nincs mit,és a bizalom örökre oda irányába.Várom hogy majd mikor esik haza a nőcske karjaiból hogy közölhessem,és gratuláljak neki hogy tönkrette a házasságát.
2023. szept. 14. 14:49
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt a reakciót megnézném
2023. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem mondom hogy sajnálom,kérdező..mert jobb előbb mint utóbb! Kitartást kívánok! És sok energiát.💖
2023. szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
45-ös!Köszönöm szépen!Igazából én csak egy dolgot sajnálok,hogy mikor felmerült bennem a gyanú,nem rögtöm léptem meg azt hogy utánamentem,már akkor kiderült volna,mert mivel nem a szomszéd varosban dolgozik,valószínű hogy már akkor is nyíltan csinálták ott,de kitudja mióta ment,mert a jegygyűrűt már jóval előbb mindig otthon hagyta,mondva nem lehet munkahelyen hordani.Nekem hülyének nem tűnt fel hogy más kollégái hordják,órát,gyűrűt,nyakláncot stb...Este fogadkozott könyörgött,de engem ez már nem hat meg.Elmondtam neki hogy ma felkeresek egy ügyvédet,beadom a válást,Költözni jövő hónapban tudok,addig ki van adva a lakásom,így sajnos addig egy lakásban kell vele maradnom,remélem ezután se lesz sokat otthon csak aludni jár majd haza mint egy ideje már.Eléraktam a képeket,olyan meglepett fejet vágott,mint egy kisgyerek aki a rég vágyott játékát megkapja😁És még hozzá is tettem neki hogy meglepiii😁Utána elkezdett magyarázkodni,akkor mondtam neki,hogy nem most kellene,mert ez engem már nem érdekel,akkor kellett volna mikor rákérdeztem hogy velem van e baja,hogy nem képes hozzámérni.Mostmár késő,mehet a lo..óhoz.Nekem ezután ha térden csúszva kúszva mászva könyörögne sem kellene.
2023. szept. 15. 07:08
 47/70 anonim ***** válasza:
13%
Nem gondolkodtál hogy esetleg mindennek oka van kérdező? Nem ártana magadbanézni.
2023. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
47!Nem gondolom hogy magamba kellene nézni,mivel sokan jönnek azzal hogy fejfájós a nő.Nekem nem fáj a fejem,nem leharcolt a külsőm,háztartást vezetek munka gyerekek mellett,mindig jutott idő a kedves férjemre is,változatos volt a szex is,nem vagyok prűd,neki mégis a cég lo..ója kellett,akibe már majdnem minden kollégája f@rka járt.Nézzen magába az aki képes a másikat elárulni,megalázni,most persze kúszna vissza,kellene a biztos,kellene a jó neki.Csak én meg nem leszek egy ilyen embernek a lábtörlője.Nem körülötte forog a világ.
2023. szept. 15. 09:05
 49/70 anonim ***** válasza:
87%

Uhh ez kemény. Én most tértem vissza, korábban már írtam.

Nagyon kemény csaj vagy, komolyan büszke vagyok rád! Legyél te is magadra 🥰


Azóta történt valami?

2023. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

45ös Hülyén hangozhat,de a karma dolgozik helyetted is majd. Én csodállak,már csak azért is mert így megmerted lépni ezt,elé álltál és lebuktattad.

Nagyon remélem hogy sikeres lesz minden,és boldog új életet kívánok neked teljes szívemből. 💖

2023. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!