Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogadjátok el,hogy van olyan hogy nem hibás a másik fél? Valaki egyszerűen képtelen a monogám kapcsolatra. Hagyjátok már békén a kérdezőt ezzel a "te is hibás vagy" szöveggel,mert nem minden esetben van így.

Egy gerinctelen alak volt a párja,a legsunyibb módon lépett félre.Majd ha megtapasztaljátok (amit nem kívánok) a saját bőrötökön,lesz elég sok dolog a fejetekben,biztos vagyok benne hogy a kérdező is mardosta magát hogy miért tette ezt az exe.

Összetörni valakinek a szívét ilyen módon nem vall másra csak egy gyáva élőlényre.

2023. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
61-es!Sokan nem voltak még ebben a helyzetben,vagy mindig mindenért magukat okolják,holott igenis létezik mikor nem nem mi magunk vagyunk a hibásak a kialakult helyzetért.Nálunk is minden szép és jó volt,addig még férjem nem gondolta azt hogy beújít egy másik nőt.Gondolom híre ment hogy válni fogunk,mert egy kollégaja akivel beszéltem párszor,mondta hogy dobta a lo..ó.Hát akkor ezért akar visszakúszni,de nekem már nem kell.Nálam mindent meg lehet oldani,beszélni,javítani is lehet mindenen,még az elhidegülésen is,de egy olyan megcsalást,ami tart heteken át,vagy kitudja mióta,és valószínű nem csak testiségről szólt,ott nincs miről beszélni.
2023. szept. 22. 07:17
 63/70 anonim ***** válasza:
0%
De igen is van. Attól hogy te tökéletesnek hiszed magad, még nem vagy az.
2023. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

#63

Maradj már nyugton te

Kötöszködni jársz ide?

2023. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:
63-as!Én nem hiszem magam tökéletesnek,vannak hibáim,amivel tisztában is vagyok,és elismerek.És lehet itt védeni a másik felet,csak nem érdemes.Majd ha mellőled félrejárnak k.rni úgy hogy te mindent megadsz testileg lelkileg a másiknak,aki egyszer csak elkezd semmibe venni,majd akkor keresd te magadban a hibát.Vagy te is valami céges l.tyó vagy,aki védi ezeket a f@szokat,mert neked csak a jó kell a férfiakból,a feleségek meg pátyolgassák otthon őket,meg szolgálják ki,és még szegényeknek jajj de "sza."az élet mert nem kapnak ezt azt otthon,meg a feleségek a sárkányok.
2023. szept. 22. 14:01
 66/70 anonim ***** válasza:
12%
Na látszik hogy sárkány vagy. Az nagyon is. Am férfi vagyok.
2023. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért, mert nem bírtad a gatyát magadon tartani és a feleséged kivágott még nem kell a kérdezőt támadnod.
2023. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
61,63 gondolom ugyanaz a pasi.1 mondataval ertek egyet nem mindenki képes a monogám kapcsolatra.Ilyenkor csak annyit kell mondani, nézd drágám te nagyon rendes vagy hozzám,háztartást vezetsz, gyereket nevetsz,dolgozol a szex is megvan köztünk de már unlak!! Mindezzel együtt. Éljünk nyitott házasságban vagy váljunk el akkor.
2023. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező átérzem a jelenlegi helyzetedett.

Én férjem,aki már nem az,Ő sem volt jobb mint a tiéd,5 évig volt szeretője. Ez az 5 éves viszony is villámcsapás volt nekem,de a hab a tortán az volt,amikor az apósom meghalt a szeretőhöz ment vigaszért,nála kereset fájdalmára enyhítést! Én láttam,hogy maga alatt van,gyászol,nem osztotta meg velem,de álmomba se gondoltam volna,hogy máshol vigasztalódik!

Lehet én hibám vagy sem,de semmit nem vettem észre,annyira profin álcázta magát...vagy milyen jelzőt tudnék most ide írni.

De ez már a múlt most már...!

2023. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Szabad megkérdezni, hogy a gyerekek hogy viselik? Mit tudnak? Korábban sejtettek valamit? Biztos nagyon rossz nekik is, lehet, még rosszabb, mint neked, mert nem vettek semmit észre, csak puff szetment a család.
2023. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!