Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
45 voltam*,bocsánat.
2023. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
49-es!Gondolom most esett le neki hogy komolyan gondoltam amit mondtam neki,azóta lerövidült a munkaideje,ami engem már nem hat meg.Biztosan hiányzik neki a törődés,a főtt étel,a tiszta ruha.Engem teljesen hidegen hagy,és idegesít is egyben az hogy lement pincsibe,és kedveskedni akar.Nem alszom már vele egy ágyban sem,alig várrom hogy a lakásomból kiköltözzön a bérlő és tudjak költözni.Elmondtam neki tőlem ne várjon semmit,ami volt bennem szeretet,szerelem az utóbbi időben való viselkedésével leépítette teljesen.Nálam ez nem helyrehozható
2023. szept. 17. 10:59
 53/70 anonim ***** válasza:
10%
Nézz már magadba kérdező. Erről csak te tehetsz.
2023. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

53

Miért is? Egyáltalán nem ő kérlelte hogy csalják meg :D

Ez egy gerinctelenség volt amit meg lehetett volna előzni azzal, hogy elmondja, hogy másra vágyik

Az elején le voltak fektetve a feltételek!

2023. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az nézzen magába, aki ócsároló kommenteket ír a Kérdezőnek!!!...


Nagyon sajnálom,hogy így alakult,ugyanakkor jobb is,hogy megtudtad,kivel éltél együtt!

Sok erőt,kitartást kívánok neked!❤️

2023. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

49-es vagyok. Szuper vagy tényleg ☺️

Ne is hagyd magad. Az ilyen troll irogatásokkal meg ne is foglalkozz, nem te tehetsz róla, hogy az ember akit szerettél ilyen gyerekesen és getinctelenul viselkedett

2023. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hogy viselkedik?
2023. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
57-es!Úgy mint a viszony előtt,de elmondtam neki hogy nem most kellene ezt csinálni,ne most akarjon velem normálisan beszélni,hozzámbújni,mert ha nem megyek utána akkor a mai napig szemrebbenés nélkül csal,megaláz,semmibe vesz.Ennek vége van,megtette,nem egyszer,nem kétszer,nincs újrakezdés,megtenné utána is.Tudta a legelején mire számítson,azt hitte velem bármit megtehet mert szeretem,gondolom úgy volt vele majd megbocsájtok neki,hát tévedett.
2023. szept. 20. 12:17
 59/70 anonim ***** válasza:
0%
De márpedig megkell bocsájtanod mert a te részed sem elhanyagolható.
2023. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Már miért kellene?Ha olyan lennék,azt mondanám hogy igenis volt részem abban hogy félrement.De mint már valahol leírtam,igencsak részemről nem volt semmi olyan dolog,ami részemről is felhozható.Mint írtam dolgozom,háztartást vezetek,gyerekeket nevelek,mellett rá is mindíg jutott idő,változatos volt a szexuális életünk is,nem heti 1,2alkalom még ennyi idő után sem,nem vagyok egy házisárkány típus,soha nem mondtam neki ha ment valahová hogy ne menjen.Ellenben neki otthon semmi dolga nem volt,én minden házimunkát minden nap megcsináltam,nehogy én bocsájtsak már meg egy olyan embernek akinek szinte ki volt nyalva a se..e,és az se volt jó.Felnőtt ember,majd megoldja az életét nélkülem.Nem vagyok a lábtörlője senkinek.
2023. szept. 20. 13:57
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!