Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bocsátottátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bocsátottátok meg a megcsalást a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen csak olyan írjon, aki megbocsátott.

Én nem tudnám lenyelni, úgyhogy a hozzám hasonló válaszokra MOST nem vagyok kíváncsi.


Nem egy egyszeri félrelépésről érdeklődnék, hanem egy hosszabban, akár évekig tartó viszonyról.


Az exem szerint magas érzelmi intelligencia, ha valaki meg tudja bocsátani a félrelépéseket.

Szerintetek?


2023. szept. 17. 08:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#8 igen,döntő többségben ez van!
2023. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Attól is függ miért lépett félre.

Ha sz,arik a masik érzéseire a másik fél pl.az ágyban befordul es ugy alszik a masiknak pedig igénye lenne arra hogy megölelve aludjon el. Pl.a masikat le se sz.arja , nem törődik vele hiába adja tudtára hogy neki mi a fontos tesz rá magasról.

Nem értékeli , nem tiszteli csak úgy elvan mellette.

Pl.nincs kedve sexelni max 1 hónapba 1x azt is a másik félnek kell mindig kezdemenyezni.

Akkor nyilván az aki folytonos elutasítást kap meg fog csalni hisz nem kap semmit a párjától.



Viszont ha odafigyeltunk a párunkra, kedvesek voltunk vele, és ó is , mégis megcsal akkor azt nem szabad megbocsajtani.


Tehát nem mindegy ha volt-e komoly sérelem a kapcsolatban ami a megcsalás felé vezetett mint pl.hogy simán lesz.artuk a párunk érzéseit, vagy csak úgy megcsal a semmiből..


Ha mindent megadtunk neki , de ö mégis megcsalt akkor nincs visszaút. Mert olyan sérelem marad benned amit évek mulva is tovább kísér.


En megbocsájtottam egyéb sérelmet , bántalmazást, de szerintem az egyenrangú egy megcsalással, sőt.

Ígérgetés stb hogy jobb lesz.. persze hogy jobb volt 1 -2 hónapig, utánna ugyanaz.

Mert az emberek onnmagukban nem valtoznak csak rovid ideig tűnhet úgy.

Es ha akkor nem léptél amikor kellett volna, hanem megpróbáltál megbocsájtani, es lehet megis történt, viszont amikor latod hogy a kapcsolat lényegében nem változott es ugy döntenél hogy válsz akkor hidd el te leszel a sz.ar .

Ez az egész jatszma azért van hogy ne ö legyen a lenézett , a sz.r ember ha mégis válásra kerül a sor

2023. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

Én megbocsátottam másfél éves viszonyt neki. Az oka az volt, hogy egyszerűen jól tudott hazudni. Előadta nekem, hogy a nő aki kitálalt bolond, és nem nyúlt hozzá egy ujjal sem, és ezért meg ezért tartotta vele a kapcsolatot.


És olyan jól fenntartotta ezt a kettős életet, hogy én el is hittem neki, egyszerűen nem tudtam elhinni hogy tényleg másfél éven keresztül csalt, pedig minden tökéletesnek tűnt. Azt hittem tényleg a másik csaj van ellenem.


Aztán telt az idő és nagyon lassan jöttem rá, hogy tényleg igaz, de már terhes voltam tőle. Utána nyilván a baba miatt maradtam mellette de érzelmileg szenvedtem, bediliztem amikor nem volt otthon, pittenyt a telefonja már gyomorgörcsöm volt... Mikor megszületett a pici azt hittem új életet kezdtünk, próbáltam felfogni úgy, hogy ami volt megtörtént én is hülye voltam hogy megbocsátottam neki.


Májusban jött a következő hideg zuhany, hogy látták nővel csókolózni. Megkerestem a nőt, megmutatott minden beszélgetést, és hogy neki szingliként mutatkozott be, letagadta, hogy családja lenne. Elpattantam teljesen és azóta egy roncs vagyok, terápiákra járok, és teljesen tönkretette az életemet. És csak azon tudok kattogni, hogy amekkora cirkusz volt amikor kiderült a másfél éves viszonya, ha én akkor lépek akkor nincs ez.

NEM SZABAD megbocsátani... Nagyon rossz felfogni az igazságot az tény, és feldolgozhatatlan a fájdalom, de az ilyen embert ki kell zárni az életünkből, mert ők pszichopaták. Nincsenek se érzelmeik se empátiájuk. A legbetegebb, hogy most is ő sír a legjobban, hogy ő szeret engem...


43N

2023. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: mi történt azután amiutan kitaláltál a szeretonek?

A ferjed hogy reagált?

2023. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Es mi lett a szeretoi viszonyával?
2023. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!