Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy reagálnál arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál arra, ha a feleséged egy másik pasival sexchatelt volna (csak írásban) ?

Figyelt kérdés

Pár hónapig beszélgettek interneten, és odáig jutottak, hogy mit csinálnának egymással az ágyban, illetve a feleségem masztizott is rá, plusz küldött egy olyan videot, amiben kigombolja a nadrágját mert már benedvesedett.


Pár év házasság, de mi voltunk egymásnak az elsők minden téren, közel 15 éve vagyunk együtt.


A szex viszont jó mindig.


2023. szept. 23. 12:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nem elmondta, csak lebukott véletlenül.
2023. szept. 23. 12:21
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen fér.eg, patk.ány nőt elvenni. Ki kell dobni az utcára. Már nem rád izgul, hanem a másik faszira.
2023. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Manapság nehéz egy pasival nem szexchatelni. Kb megkérdezed megvan e még az eladó bútor vagy bármi, rögtön jön a provokatív behízelgő dumáival, amiből egy idő után keményvonalas félreérthetően szexchatet akar, olyan hogy végülis nem lehet rajtakapni, mert minden kétértelmű, de aztán elég sok nőt bepaliznak. Biztos nő is egyre több ilyen, de pasik közül még több. Tudom milyen szövegeket nyomatnak, ha elég ötletes a nő tud hárítani és kijönni a helyzetből, de el tudom képzelni hogy sok nőt teljesen bevonnak.
2023. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Undorító az ilyen nő. Hogy bírsz vele lenni.? Belem fordul ki🤮
2023. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
El kell hajtani a másik palihoz. Ne csinálj bohócot magadból.
2023. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
nem sokáig volna a feleségem ezek után.
2023. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ràdunt,és szeretne kipróbálni màs ffit is,ez érthető...
2023. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Megbeszeltetek miert tette? Hianyzik neki valami a kapcsolatotokbol? Ganesag tenyleg, de ha nem szeretned ezert elhagyni, akkor probaljatok a melyere jutni a dolognak, akkor kisebb až eselye, hogy ujra megesik. Lehet, te is rajossz, hogy valamit rosszul csinaltal es nem csak o a hibas
2023. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Mostani eszemmel otthagynám. Sajnos én is átéltem ilyen csetelgetéseket. Persze rosszul esett,nem is beszéltünk,beszéltem vele 2 hétig. Ő csak érdekesnek találta hogy"húzza a pasik agyát". É n viszont nem. Akkor elhittem neki,hogy csak ennyi.Rá pár hónappal viszont kiderült,nem csak virtuális kalandok voltak ezek.Ezek az első lépések a félredugás felé.
2023. szept. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez megcsalás egyértelműen, úgy is kell kezelni.
2023. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!