Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy férfi (3 gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi (3 gyerek, feleség) és egy kb. tízessel fiatalabb nő (2 gyerek, férj). Ezek elkezdenek vonzódni egymáshoz kegyetlenül, de nem tesznek semmit. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen szituációk sorozata zajlik le minden nap, már fájdalmas az egész. Én nem bánom, így vagy úgy, de legyen már vége, mert ezt a feszültséget nem bírom idegileg!
2023. okt. 19. 00:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi se nem lesz belőle, ha nem tesznek semmit.


Amúgy van rá példa, sőt, össze is házasodtak. Intelligens embereknél mindebre van megoldás, ha van szerelem.


Vágj bele, vagy felejtsd el.

2023. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
59%
Amt az élet felkínál, el kell fogadni, aztán lesz, ami lesz.
2023. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
Szexkapcsolat.
2023. okt. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Noren1989 ***** válasza:
63%

A kegyetlenülnél ledobtam a gépszíjat, Bélàm!


Idegàllapotba jötttem!!!

2023. okt. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Minek alapitanak az ilyenek csaladot
2023. okt. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Semmi nem lesz belőle, ha nem tesznek semmit.
2023. okt. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Bitorló37 ***** válasza:
64%
Legjobb. Annyian lesztek, mint a ci..ok:D
2023. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A férfi nap, mint nap keresi a lehetőséget, hogy hozzáérjen a nőhöz, vannak lopott kézfogások, de ennél tovább nem mennek. Munkahelyi kapcsolat, nyilván senki nem nézi jó szemmel.
2023. okt. 19. 07:58
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
De utálom az ilyen titokzatosan feltett kérdéseket. Ez egy anonim oldal, hahó! Nem tudom ki vagy te a filmben, de a tanácsom az, hogy akár a férfi, akár a nő, ha már kézfogásig eljutottatok, akkor ne a munkahelyen tapizzátok egymást, hanem hívd el a másik felet randevúra. Mármint feltételezem, hogy mindkét fél szabad. Ha mindkét fél házasságban él, vagy csak az egyik, akkor meg fejezzétek be sürgősen. És ha összejöttök is jó tanács a jövőre nézve, hogy a munkahelyen hagyjátok békén egymást. Dolgoztam többször házaspárokkal egy munkahelyen, a legtöbb esetben ha nem mondják a többiek, hogy amúgy ők egy pár, akkor nem vágom, mert semmiféle kézfogás, puszi stb. nem volt, az nem a munkahelyre való.
2023. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
9-es vagyok: nem ért még le a kávé, most látom, hogy mindkét fél házasságban él... szóval foglaltak vagytok. Na akkor villámgyorsan fejezzétek be. Vagy legyen gerincetek, válóper mindkét oldalon, aztán utána lehet felnőtteset játszani.
2023. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!