Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy férfi (3 gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi (3 gyerek, feleség) és egy kb. tízessel fiatalabb nő (2 gyerek, férj). Ezek elkezdenek vonzódni egymáshoz kegyetlenül, de nem tesznek semmit. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen szituációk sorozata zajlik le minden nap, már fájdalmas az egész. Én nem bánom, így vagy úgy, de legyen már vége, mert ezt a feszültséget nem bírom idegileg!
2023. okt. 19. 00:32
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Jaj, hát ezt nem látja ám senki, a legnagyobb titokban ,,fogdossa" a kezem, de nem olyan nyilvánvalóan, hogy mki lássa, csak gyors megszorítja és megy tovább. Vagy futólag megsimogatja a vállam/hátam. De az egész olyan, hogy nem tűnik fel senkinek.

Bár másokkal nem csinálja ezeket a kis gesztusokat, jobban belegondolva. Akkor lehetséges lenne ,hogy mégiscsak feltűnik valakinek?🤔

2023. okt. 19. 10:20
 12/35 A kérdező kommentje:

Hogy abbahagyjuk, ahhoz az kellene, hogy ne egy helyen dolgozzunk, ahhoz meg már túl sokat gürizett mindkettőnk, hogy otthagyjuk, szóval maradunk.

Otthon mindketten rendezett életet élünk, nincs már az a nagy rózsaszín köd, de elvagyunk, nincsenek veszekedések, szeretetben élünk. Érted, ennyiért még nem rúg fel az ember még, házasságot, egy közösen felépített életet. 😣

Itt tudom, mindenki makulátlan. Azt is tudom, hogy mem fair a párjainkkal szemben, de meglátjuk, hogy hova vezet ez.🫣

2023. okt. 19. 10:25
 13/35 anonim ***** válasza:
24%

Mégis mi tart vissza téged konkrétan, hogy szex kapcsolatot kezdeményezz?

Nem kell a munkahelyen idiótán viselkedni, és senkinek nem tűnik fel. Ahogy most vagytok, abba is bele lehetne kötni. Így legalább idővel elmúlna a dolog varázsa, és addig is nyugiban lennétek.

2023. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Afelé hajlik a dolog.
2023. okt. 19. 12:10
 15/35 anonim ***** válasza:
77%
Vagy léptek és megélitek, aztán elszámolsz a lelkiismereteddel valahogy, vagy elvágsz mindent és nem teszel semmit, ebben az esetben örökre bánni fogod hogy kihagytad, főleg ha otthon végleg megromlik a házasságod. De szerintem ezen a szinten már csak idő vagy egy apró löket kérdése, hogy belemásztok jobban, ha pedig kimondjátok egymásnak, hogy nagyon akarnátok ezt, onnantól nincs visszaút, tapasztalat.
2023. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Bitorló37 ***** válasza:
47%
szerintem ne fogjátok vissza magatokat:D
2023. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem tetszik a hozzaallasod. Kilepni nem akartok a hazassagotokbol, mert kenyelmes, abbahagyni nem akarjatok a cicazast, mert igy izgalmas, es aki megjegyzi, hogy ez nem tisztesseges, azt leszolod, hogy itt mindenki makulatlan.

En nem voltam szereto, csak kapcsolatban eltem, a ferjem meg hazassagban. Ugyanigy munkahelyi ismertseg, mondjuk mi nem erintettuk meg egymast, csak sokat kaveztunk es beszelgettunk. Honapokkal kesobb elcsattant egy csok, ez mar kapun kivul, aztan en elkoltoztem az exemtol, a ferjem egy honappal kesobb alberletbe. Tortent ez 2020 aprilisaban a covid kezdeten, vasarnap leszunk fel eves hazasok es azota is szerelemben elunk. Mi nem simogattuk egymast a parjaink hata mogott, nem flortolgettunk, szex meg plane nem volt amig le nem zartuk a kapcsolatainkat. A mi sztorinkat sem tartjak sokan tisztessegesnek, de sokkal kulonb mint a tobbi, atlagos tortenet. Mondjuk mi szerelmesek vagyunk, nalatok ezt nem latom, vagy legalabbis nem irsz errol.

2023. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Mi még nagyon a kezdetén vagyunk.

32 éves vagyok, és a férjem előtt már túl voltam egy bántalmazó kapcsolaton, ahol nagyon sok megalázást kaptam és rengeteget ártott nekem az a dolog. Nem tudom már olyan könnyen kimondani sajnos (vagy nem sajnos), hogy szeretem. Meg még csak második hónapja van ez a vonzalom, nyilván eleinte magamnak se akartam bevallani, a jeleket se akartam észrevenni, mert jobb ha inkább úgy teszek, mintha simán csak kedves akarna lenni. De már most félreérthetetlen érintések, enyhe célozgatások vannak. Pár hét és lesz valami.

Ha most kellene döntenem, inkább a férjemet választanám. Sok minden van mögöttünk és valamikor nagy szerelem volt, msot sem rossz.

Nekem sem tetszene kívülállóként, ha ilyet olvasnék/hallanék, de így hogy benne vagyok, nem olyan egyszerű a képlet.

2023. okt. 19. 21:14
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Te az újdonságra vágysz, mert a mostanit unod, de semmi komolyabbat nem akarsz, ez nyilvánvaló. Egyébként miért nem tartod magad ahhoz ami inkább az egyenes út? Ez vonzalom, kémia, tiltott gyümölcs.
2023. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Ja és ha adja az egyértelmű fizikai jeleket, és te is fizikai síkon maradnak akkor mi a kérdés? Mi nem tudunk elszámolni a lelkiismereteddel:)
2023. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!