Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy férfi (3 gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi (3 gyerek, feleség) és egy kb. tízessel fiatalabb nő (2 gyerek, férj). Ezek elkezdenek vonzódni egymáshoz kegyetlenül, de nem tesznek semmit. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen szituációk sorozata zajlik le minden nap, már fájdalmas az egész. Én nem bánom, így vagy úgy, de legyen már vége, mert ezt a feszültséget nem bírom idegileg!
2023. okt. 19. 00:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
38%
28: neked nem a szeretovel van dolgod, hanem a ferjeddel. Vele kellene lerendezned. O ugyanugy benne van a dolgokban, mint a harmadik fel, pedig nem tart senki pisztolyt a fejehez. (Tudom, nem veled tortent, ez csak a “mi lenne ha” velekedes)
2023. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
18%
Mar bocsi de azzal van dolgom akivel akarom és hidd el tenyleg tönkretenném a szerető életét! Nem kimélném az biztos. Ringyo az összes ilyen nő! Minek ment ferjhez ha nem bir magaval. Senki nem kenyszeritette ehelyett nős ferfiakkal akar szexelni. Ne mondja nekem senki h ez normalis. Komolyan sajnalom a csaladjat. Szerencsétlen ferje
2023. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
En mindkettot tonkretennem 😄 gyerekes, de ok se viselkedtek tisztessegesen.
2023. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
De itt még nem tortént semmi köztuk. Akkor miért tenném tönkre a sajat ferjem? Lehet a csaj total felreérti a jeleket, többet lát bele. Viszont a kerdező konkrwtan már elgondolkodik a megcsaláson...
2023. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Altalanossagban mondtam.
2023. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!