Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy férfi (3 gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi (3 gyerek, feleség) és egy kb. tízessel fiatalabb nő (2 gyerek, férj). Ezek elkezdenek vonzódni egymáshoz kegyetlenül, de nem tesznek semmit. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen szituációk sorozata zajlik le minden nap, már fájdalmas az egész. Én nem bánom, így vagy úgy, de legyen már vége, mert ezt a feszültséget nem bírom idegileg!
2023. okt. 19. 00:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%

Egy újabb unatkozó háziasszony, aki jó dolgában nem tud mit csinálni. A bántalmazó kapcsolatában nem lépett félre, de itt ahol megbecsülik, szeretők, már egyből menne félre, mert unatkozik.

Az már egyértelmű hogy az ágyban fogtok kikötni, csak akkor a pároddal tisztazd gyorsan hogy nyitott kapcsolatban akarsz élni.

2023. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
46%

Ha te nem engeded, nem fog semmi se tortenni. Egy szeretoi viszonyban mindig a no mondja ki a vezeny szot. Szoval rajtad all...

De a parjaitokkal szemben hatalmas arcon kopes lenne.

2023. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Igaz. Nagyon rosszul érintene fordított esetben, ha a férjem kavarna félre. Nem akarom őt bántani. Valahol az merült fel bennem, hogy amiről nem tud, az nem fáj neki, már amennyiben tényleg csak fizikai vonzalomról van szó.
2023. okt. 20. 11:27
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha szeretnél együtt maradni a mostani pároddal, akkor válts munkahelyet. Ha nem, akkor válj el.

Minden más gerinctelenség és a mostani párod megalázása.

2023. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Munkahelyet váltani nem opció, mert a környéken semmi értelmes nincs. Az meg, hogy rosszabb helyzetbe hozom a családomat anyagilag, mert bizsereg a nunim, azt végképp nem lépném meg.
2023. okt. 20. 11:32
 26/35 anonim ***** válasza:
78%
Akkor meg ne legyél ösztönlény, hanem legyél ember és verd ki a fejedből az egészet. Tölts több időt a családdal, szexelj minden nap a pároddal, akkor nem lesz energiád másokkal foglalkozni.
2023. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Én szexelnék, de ehhez 2 ember kell. 😉 Nincs minden nap energiája, ezt megértem.
2023. okt. 20. 18:55
 28/35 anonim ***** válasza:
18%
en egy 3 gyermekes anya vagyok, itthon a kicsivel, 7 éve vagyok itthon és ha vki igy irogatna a ferjemről és megtudnám hogy ki az tönkretenném az életét! Még akkoris ha a ferjem lenne az aki hozzáér néha a munjahelyen lopott pillanatokban. Abba most ne menjünk bele h a ferjemmel higyan rendeznénk le de aki igy rányomulna azt kicsinálnám és tönkretenném. Nem szegyeled magad? Nyilván a pasi is saros de 32 évesen 3 gyermekkel mögöttem én nem másra nyáladzottam. Nagyon gáz h ez van benned 2 gyerekkel....
2023. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
33%
Hiába pontozol le te vagy más, nem normális h másra gerjedsz ha rendes életed van....2 gyerekedre nem gondolsz meg ferjedre? A masik csaladot is tönkre akarod tenni? Undorito komolyan
2023. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
33%
Még ha szar életed lenne de így...konkretan unatkozol a megnőtt libidod mellett ahelyett h azon agyalnal hova menjetek el kettesben a férjeddel. Ha 32 évesen ez van benned mi lesz 40 éves korodban....
2023. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!