Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó lehet a sejtésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lehet a sejtésem?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell a személyről, hogy a közösségi platformokon elég tevékeny, ez előtt kb. 2 naponta osztott meg magáról valami képet. Amikre rengeteg reakció, válasz jött ellentétes neműektől amikre reagált. (Lehet kicsit beteges de kapcsolat elején megnézem kik azok akikkel nagy az ilyen oda vissza dolog ezek az oldalakon. Mert tapasztalataim alapján az ilyenek között szokott lenni még valami.)

Szóval ilyen helyeken elég aktív és sokat foglalkozik ezekkel. De a furcsa az egészben, hogy az összes ilyen (messenger,face, insta stb..) alkalmazás értesítése le van tiltva neki. Ha írnak nem kap róla értesítést csak ha megnyitja az alkalmazást akkor látja. De ha külön vagyunk és ha írok akkor 1-2 percen belül vagy azonnal válaszol. Erre rákérdeztem, hogy akkor mégis hogyan látja egyből amire azt a választ kaptam, hogy feloldja a telefont (1-2-3 percenként) és nézegeti írtam e. De ezt akkor is amikor sorozatozik vagy épp valamit csinál. Ezt valahogy nem tudom elhinni neki.

Jól sejthetem, hogy ez csak akkor van letiltva neki amikor együtt vagyunk és csak azért, hogy nehogy pont akkor írjon neki olyan személy aki még a játékban lehet?


2023. nov. 1. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Az isten mentse meg az illetot egy ilyen betegesen birtoklo kontrollmaniaa embertol.

Semmi kozod a teloja beallitasaihoz.

2023. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Simán jó lehet!!!
2023. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Szerintem jól sejted.
2023. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megcsal, de a magánszférát betartsa. Baráttal ha írkál, családtaggal úgy érzi nincs köze hozzád (egyelőre).

Mindenképpen szakíts ha együtt vagytok, mert ha megcsal ha nem te akkor se bízol benne. Keress magadnak olyan személyt, aki nem használ olyan platformokat.

2023. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csal, vkit vkivel. Volt szerencsém ilyen figurához, menekülj.
2023. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eseyleg még az a verzio van, hogy mindenki le van némítva neki csak Te nem. Én is így tettem, a baratnoim, stb szoktak vicces képeket kuldeni, sokszor pittyogott allandoan a telefonom, ezert lenemitottam mindenkit😅 csak a párom értesítései aktívak:-)
2023. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os jahh persze 🤣🤣de rendes vagy
2023. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez annyira fura? Miert hazudnek itt?🤔
2023. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamit biztos titkol.
2023. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as, mert az emberek egyik része képtelen az őszintesegre!
2023. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!