Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó lehet a sejtésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lehet a sejtésem?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell a személyről, hogy a közösségi platformokon elég tevékeny, ez előtt kb. 2 naponta osztott meg magáról valami képet. Amikre rengeteg reakció, válasz jött ellentétes neműektől amikre reagált. (Lehet kicsit beteges de kapcsolat elején megnézem kik azok akikkel nagy az ilyen oda vissza dolog ezek az oldalakon. Mert tapasztalataim alapján az ilyenek között szokott lenni még valami.)

Szóval ilyen helyeken elég aktív és sokat foglalkozik ezekkel. De a furcsa az egészben, hogy az összes ilyen (messenger,face, insta stb..) alkalmazás értesítése le van tiltva neki. Ha írnak nem kap róla értesítést csak ha megnyitja az alkalmazást akkor látja. De ha külön vagyunk és ha írok akkor 1-2 percen belül vagy azonnal válaszol. Erre rákérdeztem, hogy akkor mégis hogyan látja egyből amire azt a választ kaptam, hogy feloldja a telefont (1-2-3 percenként) és nézegeti írtam e. De ezt akkor is amikor sorozatozik vagy épp valamit csinál. Ezt valahogy nem tudom elhinni neki.

Jól sejthetem, hogy ez csak akkor van letiltva neki amikor együtt vagyunk és csak azért, hogy nehogy pont akkor írjon neki olyan személy aki még a játékban lehet?


2023. nov. 1. 09:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Se birtokló se kontrollmániás nem vagyok. De köszi, hogy a kérdésre válaszoltál.

#6

Az alkalmazás van lenémítva neki. Szóval itt nem egyesével vannak az emberek némítva vagy a némítás feloldva. Rákérdeztem múltkor is, hogy ha zavarja véletlen 1-2 ember akkor miért nem azok vannak csak némítva de annyi volt a válasz, hogy nem tudja neki ez így van mióta ez a telefonja van.

Csak akkor tényleg nem értem ha fel se ugrik az értesítés, hogy látja kb egyből, ha én írtam neki. Nagyon tartok tőle, hogy sumákol valamit. Nekem pedig elegem van már az ilyen emberekből.

Szerintetek hogyan tudnék megnyugodni? Kérjem meg random, hogy egyszer mutassa meg vagy sunyi módon ha véletlen bent hagyja a telefonját nézzek bele? (A kódját már elmondta de nem volt gyomrom belenézni se az övébe se soha senkiébe). Eddig nem voltam így egy kapcsolatomba se de nála van valami fura érzésem ezzel kapcsolatban..

2023. nov. 3. 06:24
 12/12 A kérdező kommentje:

Még ezt így utólag leírom.

Kiderült, hogy tényleg sumákol. Mint ahogy az ez előtti válaszomban felvetettem, mondhatni hülyeségből megkértem, hogy nyissa fel a telefonját (mert annyira nézte az enyémet). Csodák csodájára ott volt egy személy akiről kiderült, hogy már 10+ éve összejárnak. Mindig dugdosta az archivált üzenetek közé, hogy ne lássam meg soha véletlen se.

Pontosan az utóbbi válaszom kiírása napján kezdtek el beszélgetni egy pár hónapos kihagyás után.

Beszéltem telefonon egy személlyel aki a világon legjobban ismeri őt (családtagja igen.. régen jóban voltam vele) és az első kérdése az volt, hogy nálam is azt csinálja e, hogy ha együtt vagyunk kikapcsolja a netet vagy az értesítéseket.. Ez után mondott még 1-2 olyan dolgot amit most sem tudok még teljesen elhinni mert nagyon nem néztem volna ki (a mostmár) volt páromból.

De ez van, rettenetesen fáj de legalább kiderült. Szóval ha valaki találkozik hasonlóval akkor ne gondolkodjon mint én hanem vagy kérje meg egyből a párját, hogy mutassa meg az üzeneteket (mindenhol.. archivált, engedély kérések) vagy szimplán hagyja és meneküljön az ilyentől mert FIX, hogy van valami a háttérben.

2023. nov. 11. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!