Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ennek még így értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még így értelme? Mit tegyek a megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségem, a szeretőm feldobott nála. Nem Ő volt az egyetlen ilyen nő a 12 év házasság alatt, de Ő derült ki egyedül. Azóta eléggé ritkán van itthon szex és a feleségem közölte, hogy orális szex és arcra élvezés sem lesz azok után, hogy másik nővel voltam. Ennek már fél éve. Nem járok félre azóta, de minden megváltozott itthon. Szóval nem tudom, hogy van-e értekme így folytatni. És fog-e a jövőben változni valami. Van egy 4 éves kislányunk illetve a feleségem nem igazán bír 5 percet sem egyedül lenni, így a válás szót hallani sem akarja, pedig felhoztam a témát többször is. Patthelyzet. Mit csinálhatnék?

nov. 16. 12:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha válni akarsz, egyedül is beadhatod a keresetet.
nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Háháá, a jó öreg szerető, borította a bilit!
nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Válni kéne.
nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Fulár ***** válasza:
86%

Nem leszek népszerű ezzel a vâlasszal és neked sem fog tetszeni!De ez van.

Nekem a pofâm leszakad.Csalod a feleséged és még neked van bajod!Nem semmi.

És akármi is lesz a vége a gyereketek fogja meginni a levét te a nyomorúlkodâsodnak.

Szívből gratulálok!

nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
14%
Inkább a jó öreg trollszekció felébredt.
nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
Tuti hogy csak a gyerek miatt tart meg, mert bizni/szeretni nem fog tiszta szivbol teged az is tuti. Legalabb kiderult, ennyi ideig hulyenek nezni a parod aljassag. Ha meg 12 eve csalod, minek vallaltatok gyereket... szegény kislany.
nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy néha van szex. Ha én lennék a feleséged, vagy azonnal repültél volna a házból vagy ha esetleg a gyerek miatt nem is, biztos, hogy egy ujjal sem érhetnél hozzám.
nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%
Hoditsd vissza
nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
28%

Nah, azért nem kell itt álszenteskedni a válaszolóknak, meg pálcát törögetni. Kíváncsi lennék, közülük hány hűséges a párjához, feleségéhez vagy hány nőt csaltak meg életükben...

Válj el! Annak oka van, hogy régóta félremész, nem kapsz még tőle valamit. De jobb lett volna, ha ez előbb kiderül és nem 12 év alatt. Érezted ezt te is szerintem.

nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Inkább lépj le, ne keserítsd az életét. Családra meg a kislányodra akkor kellett volna gondolni, amikor másokat dugtál. Ez nehéz lesz a feleségednek, de ha megszabadult tőled, és össze szedte magát, még találhat valakit, aki megbecsüli.
nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!