Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ennek még így értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még így értelme? Mit tegyek a megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségem, a szeretőm feldobott nála. Nem Ő volt az egyetlen ilyen nő a 12 év házasság alatt, de Ő derült ki egyedül. Azóta eléggé ritkán van itthon szex és a feleségem közölte, hogy orális szex és arcra élvezés sem lesz azok után, hogy másik nővel voltam. Ennek már fél éve. Nem járok félre azóta, de minden megváltozott itthon. Szóval nem tudom, hogy van-e értekme így folytatni. És fog-e a jövőben változni valami. Van egy 4 éves kislányunk illetve a feleségem nem igazán bír 5 percet sem egyedül lenni, így a válás szót hallani sem akarja, pedig felhoztam a témát többször is. Patthelyzet. Mit csinálhatnék?

2023. nov. 16. 12:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem élte se a férfi életét, se a feleség életét, se a szerető életét.

Nem kellene ítélkezni.

Szerintem mind a három "résztvevő" okkal tette amit tett.

Az a baj hogy

"Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik"

Itt most ez megtörtént.

Ha én lennék a feleség, hagynám, hogy menj..


Mit csinálhatnál?

Bármit, hiszen eddig is megtettél, megtehettél mindent.

2023. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg gerincet?
2023. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
36%
Ez az a fajta madár lesz szerintem, aminek mindkét szárnya törött.
2023. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek nyilt hazassagban, gondolom a pici miatt nem akar valni. Pasizzon be, raferne egy kiados szex az asszonyodra, akkor talan le is nyugodnanak koztetek a kedelyek. Es te is titkolozas nelkul felredughatnal, bar neked nem oszt, nem szoroz eddig is megtetted. Talan abban bizik 1x történt meg es megjavulsz, (nem tudja szerencsetlen hogy vegig csaltad) ezert se val el olyan konnyen, "1 alkalom" miatt.
2023. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
21%

25 egyetértek veled.

A férfi könnyebben megy a kisebb ellenállas fele de ez van.

En azt gondolom, hogy 30-40-50 evig az azert nem ug van higy a ferfi egy életen át 1 nővel éli meg a szexet...

A szerelem atalajul szeretetté, de a szexualis késztetés megmarad.

Es bocsassatok megde ugy gondlom hogy egy okos nő ,-ha zavarja hig a párja más puncikban is jár- akkor tud tenni ekkene ,akár ugy hogy naponta lerendezi a táryát, igy hogy, az érezze hogy a nő is akarja...Nem gondolom hogy ures fasszal masnap dzgni megy a szeretőjéhez.

A masik hogy hagyni kell...a nő nem lesz kevesebb attól ha a ferfi massal is szexel...ha szrtrti a nő a férfit es minden más ok, akkor ezt meg lehet hagyni neki szerintem...

2023. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

35: Ha a no is felredughat, kozos megegyezessel nyilvan folytathatja.

"a nő nem lesz kevesebb attól ha a ferfi massal is szexel." Emberkent nyilvan nem kevesebb, de erzelmileg nem lesz kielegulve ettol a no.

Akkor a ferfiakat se zavarja ha az asszony csalja, hisz szerinted ez egy hazassagban (unalombol) mindig elofordul. Csak hogy ha forditva tortenik, gyakran eroszakossa valnak a ferfiak a birtoklasi vagyuk miatt.

2023. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
69%

35 ös, nem biztos, hogy a feleség tud tenni róla, hogy ne csalja a ferje, azt mondod hogy elégítse ki a férjet a nő es igy elejét veszi a megcsalásnak , ez nagy marhaság!

Mert mi van akkor ha a feleségre már nem gerjed ? Vagy csak ritkan? Vagy csak nehezen? Ha a feleségre mar nem áll, vagy ritkan ? Hogy essen így neki naponta, hogy kielégítse? Kit, hogyan?

Ha látná, hogy a pasinak terhére van.

2023. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Akik itt lehúznak, a nagyrészük Nő, és fapina! Most ezért a hozzászólásomért is egyből ugrani fognak, és lepontoznak!
2023. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 35 -ös ...

"Mert mi van akkor ha a feleségre már nem gerjed ? Vagy csak ritkan? Vagy csak nehezen? Ha a feleségre mar nem áll, vagy ritkan ? Hogy essen így neki naponta, hogy kielégítse? Kit, hogyan?"


Erre csak azt tudom mondani hogy azert a férfiak ennel kicsit egyszerűbbek(tisztelet a kivételnel😁.Ne m hiszem higy egy nő akit tarsaul valaszt egy ferfi tehat vonzodik hozzá ,elérjen egy olyan állapotot ,hogy a társa ne tudná felizgatni...

Vagy ha igen az nem megy félredugni.

2023. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha mégis igy van akkor meg jobb elvalni mindkettőjük (mindharmuk )erdekében.

Mert egy kieleguletlen vagy a jo szexről lemondani KÉNYSZERÜLŐ ferfi/nő flusztralt es boldogtalan lesz.

Es azert a jo szex az emberek nagy dzazalékanak kell a boldogságához.

Es ha lemondasz erről valaki miatt akkor nem.leszel boldog.

Es mindenkinek egy élete van ...

2023. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!