Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ennek még így értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még így értelme? Mit tegyek a megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségem, a szeretőm feldobott nála. Nem Ő volt az egyetlen ilyen nő a 12 év házasság alatt, de Ő derült ki egyedül. Azóta eléggé ritkán van itthon szex és a feleségem közölte, hogy orális szex és arcra élvezés sem lesz azok után, hogy másik nővel voltam. Ennek már fél éve. Nem járok félre azóta, de minden megváltozott itthon. Szóval nem tudom, hogy van-e értekme így folytatni. És fog-e a jövőben változni valami. Van egy 4 éves kislányunk illetve a feleségem nem igazán bír 5 percet sem egyedül lenni, így a válás szót hallani sem akarja, pedig felhoztam a témát többször is. Patthelyzet. Mit csinálhatnék?

2023. nov. 16. 12:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%
A házasságok 80%-a válással végződik és általában 3. fél miatt. Válóperes ügyvédként mondom, hogy kicsit vicces az itteni kommentelők hozzáállása. Szerintem is álszent kicsit. Már jószerével nincs házasság megcsalás nélkül. Van megcsalás, csak általában nem derül ki. Az emberek szeretnek álmodozni a hűséges házasságról, de általában ez nem létezik.
2023. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%

9) azert tornek palcat a feje felett mert meg o van felhaborodva, hogy kovetkezmenye van a tettenek (es ez csak 1 no, akirol tud a felesege)

Es nem csaltam meg senkkt ha ennyire kivancsi vagy...

2023. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
11) te is magadat kepviseled a valopernel? Gondolom magadat is beleszamoltad a 80%-ba
2023. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%
11. Szóval mert más csal akkor mindenki fel van jogosítva rá, hogy ő is megteheti? Nem mindenki olyan mint te, hogy nem ér neki semmit a párja... attól, hogy szeretek valakit és kitartok mellette,máris álszent vagyok?? Tudom, hogy csalnak az emberek, de ne normalizáljuk már. Bár te nyilván szeretnéd, hisz akkor több pénzed lesz válóperes ügyvédként.
2023. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%
Uuuuh hát én sem szeretek 5 percet sem egyedül lenni, meg oké hogy van gyerek, de én kib.asztalak volna. Ha meg ő úgy döntött hogy inkább veled marad akkor meg te örülj és viseld el a következményeket, te gerinctelen féreg. Boldog lehetsz hogy nem hagyott el, nem még orált meg arcraélvezést vársz el :D Eszem megáll...
2023. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%
Miért dobott fel amúgy?
2023. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

Ha valóban abbahagytad a kapcsolatot es a feleseged nem tud megbocsajtani, amit megértek, lehet párterápiában benne van. En a gyerek miatt gondolok erre!

Amúgy, te annak a típusnak tűnsz, aki a házassági gondjaitól megfutamodik es másnál keres vigaszt, ahelyett hogy megoldaná a bajt otthon, mert lehet meg lehetett volna kis odafigyeléssel.

Es ha egyszer azaz sorozatosan megtetted, akkor sansz óriási hogy újból meg fogod tenni, ha inog a padló.

Azt is nehezen hiszem el, hogy abbahagytad. Lehet az adott nővel igen. De ez egy szokás, nehez abbahagyni, annak akinek ez természetes, hiszen írtad, hogy több nő is volt

A felesegedet az anyaság kimerítette, es ha most nem tud rádnézni sem, megértem.

A kapcsolatotokból hianyzik az, ami a legtöbb kapcsolatból, az egymas iránti szeretet es tisztelet akkor ilyesmik nem férnének bele

2023. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

És így igaz, 11 es, hogy minden kapcsolatban van szinte megcsalás csak nem derül ki.

Ez nem jelenti azt, hogy ez a normalis!

De, sokan vannak abban a hitben, hogy a párjuk hűséges ! Sajnos

2023. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Es ha rád haragszik, de válni nem akar akkor csak kell hozzon egy döntést, vagy megbocsajt, vagy megpróbál viselkedni, vagy továbblép.

Sajnos így nem lehet fenntartani ilyen negatív hangulatban egy házasságot a végtelenségig

2023. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a csalók általában (most nem pont rád gondolok) azt hiszik ügyesek, pedig éppen hogy elvesztik ami a legfontosabb, a szeretetet. Senki se szereti őket se a megcsalt fél, se a szerető, senki tehát ha így nézzük vesztesek.
2023. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!