Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ennek még így értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még így értelme? Mit tegyek a megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségem, a szeretőm feldobott nála. Nem Ő volt az egyetlen ilyen nő a 12 év házasság alatt, de Ő derült ki egyedül. Azóta eléggé ritkán van itthon szex és a feleségem közölte, hogy orális szex és arcra élvezés sem lesz azok után, hogy másik nővel voltam. Ennek már fél éve. Nem járok félre azóta, de minden megváltozott itthon. Szóval nem tudom, hogy van-e értekme így folytatni. És fog-e a jövőben változni valami. Van egy 4 éves kislányunk illetve a feleségem nem igazán bír 5 percet sem egyedül lenni, így a válás szót hallani sem akarja, pedig felhoztam a témát többször is. Patthelyzet. Mit csinálhatnék?

2023. nov. 16. 12:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem maradtal a szeretoddel aki bekopott??
2023. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szerető aztert köpte be, mert nem akart a kérdező vele lenni, vagy megtudta, hogy több szerető van

Tehat tudta hogy köztük vége es ezert allt bosszút

2023. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
21: Nagyon JÓ a kérdés!!!
2023. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
30%

Ugy gondolom, itt csak valoban a gyerek aki sziv...

En azt gOndolom hogy mindig 2 félen mulik a dolog.

Hha az egyik fel nem elegul ki maximálisan egy kapcsolatban akkor bizony eletének ezt a ŕészét mashol fogja megkeresni, megoldani..Es nok is vannak igy ...Egyebkent ha minden más működik akkor mi van ebben?

Hölgyek -Urak!

Amikor hazasságra léptetek a rózsaszin kodben nem egy örök kötelező berleti jogot kaptatok az élettől ,azert dolgozni is kell folyamatosan

És ugye ehhez ket fél kell.

Es az esetel többségében a férfi igényei nem kapnak kielegitest.Igy vannak összerakva a természet altal, a nők meg nagyon sokszor belekényelmesednek a szex terén a kapcsolatba.

Csak akkor van szex ha a nő kivanja ,pedig szerintem nem egy nagy "munka "kielegiteni egy férfit, akár csak azert mert szereted.A szex egy folyamatos hivas egy ferfi életében es biztosan talal nőt is aki ebben hasonlo vagyakkal él.


.

2023. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
24 a legtöbb pasi, nem is probalkozik javitani a helyzeten, hanem az elso problemanal felredug. Es a nok igenyei sincsenek kielegitve, kulonben nem lenne buvalbaszott. De ha ez a ket ember osszedolgozna, akkor talan lenne változás. Ha nincs szet kell menni, nem csalni, hazudni.
2023. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

Azért csaltad meg, mert Őt nem érdekli az, hogy Te mire vágysz.

De vajon miért nem érdekli? Te minden testi - lelki vágyát kielégítsz? Ha igen, akkor nem kellene meglepődnie és felháborodnia a történtek miatt.

Ez esetben a feleségednek önmagában kellene keresni a hibát.

A duzzogás helyett el kellene gondolkodnia a miérten, és azon, hogy tőled mit kap, és ő mit ad neked.

Ha te sem adtad és adod meg neki azt amire testileg-lelkileg vágyik, akkor nincs közös jövőtök.

2023. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint az aldozathibaztatas... szerintem ha 12 eve tart egyik se adja meg azt amit a masik akar. A pasi gondolom szexet, a no pedig egy ferfit akire szamithat erzelmileg... csak a penz es gyerekek miatt van vele a no.
2023. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
76%
Ahol kölcsönösen megbecsüli egymást a két fél ott nem történik ilyen, maradjunk annyiban.
2023. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
En is ezt mondom, hogy mindketto bunos.
2023. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőre ki lehet mondani az ítéletet. 👨‍⚖️⚖️🦅
2023. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!