Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy beszéljem le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

1 éve viszonyom van egy házas férfival. Tudom hogy undorító vagyok emiatt.

Az elején leszögeztük, főként ő, hogy semmi érzelmet nem viszünk bele.

Most mégis ő az aki bevallotta hogy inkább velem akar lenni, és hogy ha én is így érzek akkor elválik.

Én is nagyon kedvelem őt és vele lennék szívem szerint, viszont nem akarom hogy a gyerekük igya meg a levét, hisz még csak pár hónapos…

Hiába hazudom neki azt hogy én nem érzek semmit iránta, azt mondja a szememben ott van az igazság…

Azt is mondtam neki hogy ha elválik sem leszünk egy pár, nem is tudnék megbízni benne. De hajthatatlan. Mit mondjak neki hogy ne kövesse el ezt a hülyeséget?


dec. 3. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja a szememben ott van az igazság…"


Sok török sorozatot néz.


Mondd meg neki, hogy neked nem hiányzik, hogy téged is felcsináljon, és elhagyjon a harmadik pináért.

dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen csalta a feleségét.

Kellenek a francnak..

dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. Kellene*
dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Sok török sorozatot xD Ezen besírtam xD
dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Akkora tévképzeteid vannak... Azt hiszed, az a lényeg a gyereknek, hogy ott van e mellette az apja, akivel nem szeretik egymást az anyjával? Azt hiszed az jó neki, ha érzi a feszültséget, a szeretetlenséget? Ha ez lesz a mintája 1 kapcsolathoz? Nehogy azt hidd, hogy te itt bármit helyre tudsz hozni, csak az a lényeg, hogy ottmaradjon.... a gyerek a fogantatástól szimbiózisban él az anyával. Ha annyira érdekelne annak a gyereknek a sorsa, nem lettél volna eleve a férfival amíg a másik terhes... Minden bizonnyal az a terhes nő teljes lelki nyugalomban és szeretetben élt a csalfa pasijával. Aha, tuti. Hogy lehetsz ekkora szemellenzős ostoba... Az a gyerek az anyja testével szívta magába az anya minden érzelmi rezdülését és ez ki fog hatni az életére. Játszod itt a nagy kegyes jóakarót, közben 0 a tudásod abban, hogy mi hat a gyerekre. Nevetséges.


Szakíts meg minden kapcsolatot a pasival, ha tényleg ez a szándékod. Ennyi.

dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyen dolgokról tényleg fogalmam sincs mivel nincs gyerekem.

Ezt szomorúan olvasom, hiba volt belemenni….

dec. 4. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem is akkor lenne jó megtudni, amikor már gyereked van. Mondjuk esetleg már akkor se árt, ha terhes nő pasijával szórakozol, de hát persze persze, irreális elvárások...

Végre egyre több információ, kutatás áll rendelkezésünkre a fejlődés korai szakaszairól, a terhesség alatt. Lehet olvasni, hallgatni a témában.

És nem kell előadni a szentanyát, hogy te most mennyire tekintettel vagy a gyerekre :D

Egyébként ez az ő dolga, hogy hogy dönt, te csak azt mondd ki -ha nem csak hazudsz most is- hogy rád utána se számítson...

dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elválik miattad? Jajj hagyjuk már! Ez a beetetős duma, hogy maradj mellette. Tényleg nagyon korrekt ember lehet, hogy ahogy az asszony terhes lett, rögtön viszonyt is kezdett egy másik nővel. Nekünk van gyerekünk. Amikor született a kislányunk, az egy felejthetetlen élmény volt a férjemnek is. Olyan érzelmek indulnak meg az emberben akkor amire nem is számítasz. Gondolod, hogy amikor az a nő világra hozta a gyereküket, rád gondolt? Hát nagyon nem. Te egy szórakozás vagy neki, semmi több. Ha annyira szerelmes lenne, már rég elvált volna az asszonytól és neked pedálozna 0-24. Én a helyedben megmondanám neki, hogy vagy befejezi ezt, vagy felvilágosítást adsz az asszonynak, hogy mit csinál a háta mögött. Hidd el, hogy azonnal le fog állni.
dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint beleszippantott a kakis pelusba. Egyből szerelmes lett beléd...
dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!