Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%

Küldd el a pitschäba a tündérkét, mondd le az eljegyzést!


Most fájó, de hidd el, nagy mázlid van, hogy nem eljegyzés vagy netán esküvő után derült ki. Ahol eltörsz, ott leszel erős - tartja a mondás. Én is ott lettem erős és valószínűleg te is így leszel, hogy sokkal kritikusabb leszel a nőkkel szemben, sokkal jobban meg fogod tudni becsülni a saját autonómiádat.

dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
79%

Jobb így megtudni, mint a nemibeteg gondozóban szembesülni vele, hogy vajon honnan jött a tripper.

Egyébként nagyon gáz rokonság előtt megkérni a kiszemelt kezét, szóval jobb is, hogy ez nem jött össze. Meg hát a karácsonyi eljegyzés... nem volt jobb ötleted ajándékra, édes fiam?

Egyébként most még nagy tragédiának tűnik a dolog, de minden helyre fog jönni. A csaj nyilván nem volt hosszútávra érdemes, és ez csak 2 év után derült ki sajnos. De 2 év nem a világ. Lesz ennél hosszabb kapcsolatod is, olyannal, aki érdemes rá.

dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%
Ilyet nem szoktam mondani, de ez egy értéktelen senkiházi. Komoly a kapcsolat, tehát már elég régóta tart és ehhez képest, közel az ünnepekhez megcsal?! Remélem ha kimegy az utcára az emberek 95%-a dobálni fogja szeméttel.. A szemetet!
dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 fő költsége már valószínűleg ki van fizetve. Lemondani nettó veszteség. Legalább a család hadd találkozon és érezze jól magát. Kérj meg valakit, hogy legyen házigazda helyetted.

Vagy pedig oszd ki a kaját a hajléktalanok között.

Te meg dolgozd fel, ahogy neked testhezálló. Menj el túrázni, meditálj, vállalj karácsonyra önkéntes munkát, vagy rúgj be egy haveroddal.

A barátnőddel meg ne beszélj addig, amíg nem akarsz.

dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
83%
1-es vagyok. Tényleg! Ha úgy van, ahogy a 4-es mondja, hogy már pénzt is tettél bele, akkor lényegültesd vagy lényegítsd át az eljegyzést egy nagy bulivá és hepajra fel!
dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

A kérdező inkább ne bulizzon most a családdal. Ő sem érezné jól magát, és a többiek is csak rajta sajnálkoznának, meg tanácsokat osztogatnának. Azért írtam, hogy legyen valaki más a házigazda.

4-es voltam.

dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Mondd le a vendégeket minél előbb, ne magyarázd, hogy miért, mondd, hogy majd később elmondod az okát.

Nem omlott össze az életed, csak nem vele fogod folytatni -gondolom, a megbocsájtás nem opció.

Megtörtént, nem lehet meg nem történtté tenni.

Borzalmasan érezheted magad, és ezen nem tudok segíteni, pedig szeretnék.

Van abban egy nagy adag lelki szadizás, hogy részletezte is a történteket.

Talán -szerelmesen- észre sem vetted, hogy nem egészen olyan ő, mint ahogy te látod, és amilyennek szereted.

Próbálj koncentrálni a teendőidre, és foglald el magad bármivel, fizikailag is jó lehet ilyenkor kimerülni.

dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
16%
szaglik
dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%

Megkaptad az ajándékot karacsonyra, amit nem kértél, a tisztánlátás ajándékát, értékeld.

Majd megnyugszol es rájössz, hogy milyen jó, hogy idejében kiszálltàl. Szerintem nemcsak 2 hete csalt meg hanem lehet végig.

Meg is alazott keményen. Ha megbocsájtsz neki , látszólag hálás lesz, de tiszteletét elveszti irántad.

Nem éri meg. Minden vonzalmat el fog veszteni es újból csalni fog es most mr látja, hogy megy kifogasokkal, es majd mondja ” szomorú voltam ”, ” felidegesítettél”, ” részeg voltam ”

Köszönd meg az öszinteségét es tedd hátad möge, jobb hogy most jöttel ra, mint 20 év hazassag után es apasági vizsgálatok után

Köszönd meg jézuskának

dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Az eljegyzés amolyan nyílt titok volt. Együtt szerveztük, tudott róla... A gyűrűt is ő választotta ki, milyet szeretne. A rokonság tudja, hogy nem csak a Karácsony miatt gyűlünk össze, így a nemtudom hányadik válaszoló pikirt humorát a Karácsonyi ajándékra most vhogy nem tudom díjazni, nem is vagyok abban a lelkiállapotban, aki sablonosnak gondol, gondoljon, ez a milliomodik problémám nekem most...

Ráadásul mindkettőnk születésnapja is akkor van, így terveztük tudatosan, de már mindegy.

dec. 21. 18:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!