Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
29 es, miert te mentél el, miért nem ő ment el? Te kellett hurcolkodj gyerekestől, sajnálom
dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
31-es, mamája házában laktunk, nem kell nekem onnan semmi.
dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
0%

Azt ajánlom hogy a fiad érdekében őrizd meg a hidegvéred. A gyerek érzi a hangulataid es ez neki nem hiányzott.

Sajnos legtöbb ember lator es ribi. Foglalkozz a gyerek es a sajat erdekeiddel, nem érdemes férfiak miatt kesergeni. Majd lesz neked is meg szeretőd ha fiad nagyobb lesz. Latom a facebookon h az ötvenes nők masodik tinikorukat élik, 3-4 szeretővel felváltva a pasik versenyeznek értük, szottyadt nők es megis

dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

#33 Ezt azért nem nevezném vigasztalásnak, de nem is nekem szólt :/


Kérdező! Van valami fejlemény? Megnyugodtál kicsit?

dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Gondolom nem az egész pénzt bukod, ha időben lemondod. Legalább a felét egyébként kifizettetném a nővel. A rokonoknak körbeküldenék egy e.mailt: "Váratlan családi probléma miatt az x.hó x.napra tervezett összejövetel elmarad. Elnézéseteket kérjük."

A nőre jogosan vagy dühös, és természetes, hogy nem bocsájtasz meg neki, de szerintem a szakítást intézd inkább hűvösen, távolságtartóan, higgadtan. Pl.:" Értékelem, hogy őszinte voltál, de a tetteddel tönkre tetted a kapcsolatunkat, nem lesz eljegyzés, nem folytatom veled a kapcsolatot és barátok sem maradunk." Valami ilyesmivel hűvösen, végérvényesen zárd le. Maradj higgadt akkor is, ha sír, balhézik, hibáztat. Néhány panelmondat:"Sajnálom, hogy így érzel, nekem sem volt könnyű." "Akárhogy is volt, már nem szeretlek. Gondolom, nem akarsz olyan kapcsolatban élni, amelyikben a párod nem szeret. Mert én nem akarok és nem is fogok."

dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
33 sose értettem ezt a második tinikor szöveget. Van aki tinikorában se volt ribi, nem kellene úgy tenni mintha minden tini egyforma lenne.
dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
5%
26 Ez azért elég beteg. Most a Fercsike a legjobb barátod lesz, közben ugyanakkora k mint a nő, aki vele megcsalt, eszem megáll hogy meddig tudnak elmenni kettős mércében egyes férfiak. Jó hogy nem szerelmes leszel abba aki elszedte a csajodat.
dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
94%
#37 A viccet érteni kellene...:(
dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
92%
Érti a viccet, csak nem szereti. 😂
dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
78%

"Latom a facebookon h az ötvenes nők masodik tinikorukat élik, 3-4 szeretővel felváltva a pasik versenyeznek értük, szottyadt nők es megis"

Te vagy már egy szottyadt. De az agyadban.

dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!