Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kiderült még eljegyzés előtt. Egy esküvőt kicsit problémásabb (és jóval drágább) lemondani. Én nem csinálnék nagy ügyet ebből a rokonok előtt. Ha amúgy is velük karácsonyoztál volna, akkor szimplán kiállnék és megmondanám, hogy az eljegyzés elmarad, bocsi.
dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
Akivel úgyis együtt karácsonyoztatok volna, azt elég a 21-es válaszoló szerint tájékoztatni, de aki csak az eljegyzésre volt hivatalos, azt mielőbb értesítsd, pár szó elég: csináljanak más programot, ez törölve.
dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
92%

Csak most gondolok arra, hogy miért hagyta ezt a "korrekt vallomást" ilyen későre, és közben lelkesen szerveztétek az eljegyzést: úgy okoskodhatott, hogy nem fogod bevállalni a botrányt, inkább megbocsátasz, és megy minden az eredeti terv szerint. Azt remélte, hogy megússza. Aztán nyugodt lelkiismerettel akár folytathatja is, hiszen tudtad, hogy ilyesmi nála előfordulhat.

Jó az, ha van a szerető mellett egy férj, aki biztonságot nyújt, és gondoskodik a szükségleteiről.

dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
78%

Tartsátok meg az eljegyzési bulit és ott 50 ember előtt rúgd ki a tündérkét, meg fognak tapsolni 50-en, hogy milyen karakán tökös legény vagy!

Úgy kezdj bele, hogy kedves egybegyűltek, szeretnék elmesélni egy történetet... 😂

De ha nem tudod megtenni, szívesen elmesélem nekik helyetted.

dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
90%
Tegnapelőtt rúgtam ki a csajom. Boldog vagyok. Szerintem a te nőd is az most:) Semmiképp ne engedd vissza. Nem normális.
dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
88%

- Helló, mi újság?

- Hát, képzeld, a Feri, a legjobb barátom, megszöktette a menyasszonyomat!

- Dehát a Feri soha nem volt a legjobb barátod!

- Amióta elvitte azt a ribxncot, azóta az! 😂

dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Adj magadnak időt, ne most dönts. Gondolom kavarognak benned az érzések. Ám ha valaki két év után már csal, az eléggé intő jel. Gondold át, mi vezethetett idáig, ne hibáztasd csak őt, de ne is kezdd el saját magadat okolni🙂


Tudom, ez neked nem jelent semmit, de én is december elején tudtam meg, hogy a férjemnek titkos viszonya van (szinte a viszony kezdetén sejtettem, de kellett pár nap lebuktatni). Nekünk sincs karácsony a 8 hónapos kisfiammal.

Kitartást kívánok.

dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Rohadék szemetek. Gyerek mellett pfff
dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Kedves 28-as, nem is értem a dolgot. 2 hónapos volt a fiunk, mikor egy nőt fűzögetett. 6 hónappal később már minden megtörtént köztük. S nem mondanám, hogy tipikus befásult anyuka lettem, ámbár hibáztam sokat elismerem. Ami durva, hogy a férj családja még engem tart gusztustalannak, hogy eljöttem a gyerekkel így karácsony idején🤔 Ha azt gondolod, hogy a megcsalásnál nincs pofátlanabb, hát de van...
dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értek ehhez. Te vagy benne.
dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!