Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Nem tudok, és nem is fogok megbocsájtani.

Az ismerősökkel rokonokkal viszont nem tehetem meg, hogy nem szólok nekik, de mindenkinek magyarázkodni az nekem borzasztó lesz...


A saját családját intézze ő, magyarázkodással együtt.

dec. 21. 18:27
 12/61 anonim ***** válasza:
64%
Ne is szólj a rokonoknak, kérj meg valakit, aki szól helyetted.
dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
0%

Na most az anyagias kerdezök az elöre kifizetett étellel lesznek elfoglalva ezer beírás lesz erröl.

Lenyeg ha másikkal a szex rossz lett volna nem vallja be, hanem meg gondolni se akart volna rá.

Ha bevallotta szerinte jobb másik mint te

Es szeretne ha elfogadnad hogy tovabbra is csalni fog vele mert ne éljetek hazugsagban

dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
91%

Szerinte meg kellene bocsájtanod, ő "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

Szerinte te vagy a hibás, ha nem bocsájtasz meg.

Furcsa fogalmai vannak a korrektségről, és a megbocsájtásról!

Kb ilyesmikre számíthattál volna, ha összeházasodtok.

dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
79%
Hat veled nem szerelemböl van az biztos, hanem lehet van háttered valami
dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ha valaki már össze akarja kötni az életét a másikkal, akkor talán nem kellene próbálgatni, hogy mégis jobb-e valaki mással a szex.

A házasság ennél többet kellene, hogy jelentsen.

dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
33%
Szóval megkérted a kezét és utána megcsalt?
dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

“ Karácsony másnapján terveztem eljegyezni”


2 hete csalta meg a kerdezot, tegnap este vallotta be es karacsonykor ltt volna az eljegyzes.

dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
16 os, szerintem ez egy párhuzamos kapcsolat volt, nem tesztelés. Es vannak érzések, ha beszélt róla. Nem tudta megállni, mert jó volt vele es nem tudta elfelejteni, beszelni akart volna
dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
72%

18 as, ja 2 hete csalta csak. Szerinted

Mert úgy mondta

dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!