Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
37 Én aztán értem a viccet, nálad ezerszer jobban, de ebben a vicc volt a legkevesebb a többihez képest. Oké, volt benne egy minimális vicc valahol, de ez a mini viccecske nem fogja eltüntetni a mondanivalót. Meg azért viccelni is inkább olyannal ami nincs ennyire félremenve a hétköznapokban. 37-es voltam
dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

#41 Látom, hogy nálam sokkal jobban érted a viccet.

Én viszont azt nem értem, hogy mi van félremenve a hétköznapokban...???

dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
83%
Én már elvesztettem a fonalat. Kérdezzük meg a Ferit! 😂
dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
24%

"barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket."

Kamunak tűnik. Ki az a hülye, aki bevall egy megcsalást, majd még elkezdi részletezni is, hogy milyen volt a szex? 😂

Remélem kéznél volt a telód és felvetted diktafonra.

dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
8%
#44 Nem tűnik kamunak. Velem is megtörtént.
dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

44: Gondolom amikor téged váratlan trauma ér, akkor stilisztikailag és minden téren is perfekt módon fogalmazol. Nem a szex részleteit (amire abszolút nem vagyok kíváncsi), hanem a megismerkedésük körülményeit, ami csak abból a szempontból érdekelt, hogy mikor volt lehetőség minderre, mert időközben kiderült, hogy már régóta megy a sztori a hátam mögött. Számonra ez azért gusztustalan, mert van ennek korrektebb módja is, nem viszonyt folytatni titokban mialatt én két állásban helytállva igyekszem megteremteni a közös jövönk alapjait.


Köszönöm mindenkinek aki segítő választ adott, őszintén szólva leblokkoltam és soha nem gondoltam volna, hogy idegen emberek segitenek nekem ilyen helyzetben. Kör-emailben értesítettem az ismerősöket, ez így lényegesen könnyebb volt nekem. A foglalás miatt nagyon sok pénzt buktam, de most úgy vagyok vele, hogy ez a legkevesebb. Valószínűleg egy telefonszámváltás szükseges lesz, mert az EX-barátnőm folyamatosan hívogat, egyre másra jönnek a könyörgő smsek, megbántam, és kezdjük tiszta lappal e-mailek.

Valószínűleg hibás voltam én is, már ha hibának nevezhető, hogy éjt nappallá téve dolgoztam, hogy megteremtsem a közös életünk alapjait, ha mondhatom azt dolgoztam helyette is, mert ő fél éve munkanélküli. Álláskeresés helyett a randizgatás volt nála a napirendi pont. De ez már mindegy is. A szüleimmel és a húgommal töltöm az ünnepeket, ők Svédországban élnek. Jobb is lesz nekem most egy kicsit távol szerintem.

Még egyszer köszönöm a segítő válaszokat, mindenkinek kellemes ünnepeket és egy mindenképp boldogabb új évet kívánok!

dec. 23. 17:36
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a Mónika show-ban is ez ment, hogy a pasi dolgozott ket állásban es hála es szeretet helyett a barátnő megcsalta és meg volt képe felhányni, hogy azert mert nem voltál otthon Jóska.

Megnyugtatlak, mert nekem is volt ilyen csalóm, hogy könyörgött nekem, hogy szeret es kezdjük újra, de közben 2 sms közben folytatta a csalást a masikkal.

Sőt az is tudott a drámáról ami miatta kavarodott részben es büszke volt.

Mint kiderült, amúgyse akart a párommal komolyat csak azt élvezte hogy engem megcsal es ezáltal ő jobbnak érezte magát

dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
78%

A helyedben nem cserélnék számot, hanem jókat szórakoznék az sms-eken.

Zárat viszont cserélnék a lakáson, ki tudja hány szeretőnek adott kulcsot is a punszija mellett a kéróhoz a némber van.

dec. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
0%
Kibékültetek, kérdező ?
dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
5%

"Kibékültetek, kérdező?"

Tuti. 😂

dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!