Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csak a Karácsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a Karácsony, az egész életem összeomlott. Hogy léphetnék innen tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőm, akivel 2 éve együtt vagyok, és Karácsony másnapján terveztem eljegyezni bevallotta, hogy 2 hete megcsalt. Kb úgy érzem most magam, hogy az életemnek is vége. Semmihez sincs erőm. Tág családi körben lett volna az eljegyzés (50 fő) és arra képtelen vagyok, hogy lemondjam az embereket, fogalmam sincs hogyan tovább.. A barátnőmet látni sem bírom, felfordul tőle a gyomrom, különösen ahogy részletesen elmesélte a részleteket. Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba".

32/F.



dec. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Azért gondolom kamunak, mert én biztosan nem hagytam volna ki a kérdező helyében, hogy látszólag belemenjek az eljegyzés megtartásába, hogy ott égethessem be a menyecskét a rokonai, barátai előtt.

Meg ezért is kamunak gondolom: "Szerinte nekem meg kellene bocsájtanom, mert "korrekt volt, hogy nem hazugsággal megyünk bele a Karácsonyba"."

Ekkora arcátlanság egy eljegyzésre, lánykérésre váró nőtől szerintem elképzelhetetlen, de ha mégis létezik ilyen nő, komolyan szeretném látni, hogy ki ez... 😂

jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!