Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A karácsony nemcsak a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsony nemcsak a szeretetről, de a képmutatásról, álszentségről is szól. Azok is ott fognak állni a fa körül mosolyogva a gyerekkel, férjjel, feleséggel, akik év közben szeretőt tartottak vagy félrekufircoltak néha. Nekik is boldog a kari? :D

Figyelt kérdés

dec. 22. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%

A férjem családja így képzelte el igen. Most én vagyok a szemét, hogy elköltöztem az 1 éves gyerekünkkel. Nem tudják elfogadni, hogy nem állok ott mosolyogva a fánál, miután tudomást szereztem a titkos viszonyról.


Több ismerős is van, aki csalja a másikat, mégis ott a közös családi fotó, én sem értem.

dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Karácsony, egy keresztény ünnep a hibás, hanem ezeknek az embereknek a bunkó jelleme.
dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
60%

6: Hát, én lassan 10 éve egyedülálló vagyok, bár lényegében egész életemben. Így 30 fölött már elég szar. Még szerető is szívesebben lennék, legalább lenne kit/mit várni. Nem az, hogy kibekkelem az ünnepeket, a hétvégéket, de utána is ugyanúgy csak a nyomorult szingliség vár, a teljes kilátástalanság. Szóval hidd el, mindig van lejjebb...

5

dec. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy örülök hogy nekem normális családom és férjem van és nem kell megjatszanom semmit.
dec. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim válasza:
26%

Huh ez most komoly? Fogadjunk hogy te pont egy ilyen megcsalt feleség vagy! Miért kell gyulolkodnod a szeretet ünnepén?

Persze hogy bánnjàk de felveszik a kamu mosolyt és boldognak tetteik magukat

Ilyen egyszerű

dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
Sem feleség nem vagyok, sem megcsalt... :))) olvass már vissza. Hihetetlen, hogy fel vannak háborodva azok, akiknek vaj van a fején... :)))))))) tök boldog nő vagyok, boldog kapcsolatban 12 éve, csak látom, mi megy, ezért tettem fel a kérdést. Igen, jobb lett ettől az ünnepem, jót röhögtünk a párommal a hülye kommenteken. :))) semmi gyűlölködés nem volt ebben, bár igazából az idiótákat mindig utáltam. :)))
dec. 23. 19:59
 27/74 anonim ***** válasza:
39%

"Csak rengeteg ilyen sztori jön szembe"


Mi ebben az érdekes? Attól még szeretheti a férjét/feleségét, hogy szexuálisan már kicsi únja. És nyilván főleg a gyerekeket.


"Ket bejgli kozott meg irkalnak a szeretonek...🤣"

Hogy ne hisztizzen a szerető. Valahogy mégsem velük akarják élni az életüket.

dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
23: megértem és sajnálom..
dec. 23. 20:38
 29/74 anonim ***** válasza:
74%

27-es idióta,mint az ilyenek! Dehogy szereti, nem szeret az ilyen senkit!

A szeretőt meg nem kell ennyire leírni, remélem az ilyen apák/anyak ki lesznek rakva idővel és mennek isten hírével...

dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
18%

Te vagy normális vagy boldog nem vagy. Vagy egyik se.


Én is boldog házasságban élek, tökéletes az életünk, de pont letojom hogy másnak milyen vagy hogy olyan e mint amit kirak a netre. Nagyon élettelen lehetsz ha neked ez ad örömet.

dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!