Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A karácsony nemcsak a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsony nemcsak a szeretetről, de a képmutatásról, álszentségről is szól. Azok is ott fognak állni a fa körül mosolyogva a gyerekkel, férjjel, feleséggel, akik év közben szeretőt tartottak vagy félrekufircoltak néha. Nekik is boldog a kari? :D

Figyelt kérdés

dec. 22. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg akinek nem tetszik ez a kérdés, annak van van füle mögött. "tökéletes az életünk" hát persze...

Szerintem ez az év kérdése. Bravo! 😀

dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
13%
#31 nem muszáj elhinni. Rossz lehet neked hogy nem tudod elképzelni. Lehet hogy ezért tartod normálisnak más emberek életén csámcsogni. Szomorú kis ember.
dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
64%

Legszívesebben az összes nőmmel és az összes gyerekemmel együtt ünnepelnék egy fedél alatt és mindenki boldog lenne.

Kár, hogy egy nőm sincs. Na meg gyerekem sem. 😂

dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
10%

"27-es idióta,mint az ilyenek! Dehogy szereti, nem szeret az ilyen senkit!"


Nagyon naív vagy. Szerelmesnek biztos nem szerelmes, de attól még szeretheti. TUdod, a szexuális vonzalom és a szeretet nem mindig jár kézenfogva.

dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
85%

34: szeretheti e az ember a tarsat, akit evek ota csal, a masik tudta nelkul, belehazudva a szemebe, mosolyogva pozolni a nyaralos kepeken, mikozben ki tudja kinek rakta szet ket nappal azelott/kibe dugta bele?

Szerintem krvara nem. Ha az en ferjem ezt eloadna es hozzatenne, hogy de amugy szeret, korberohognem. A szeretet szamomra nem itt kezdodik, de nem egyforma mindenki ertekrendje.

dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
72%

Posvàny hulladék értékrendű emberekkel van tele az oldal ..növesszenek gerincet, szerencsére a való életben senki nem mond ilyet. Jobb is lépni innen.

34#

dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem most ment el a szeretőm vissza a dögnalmas csalàdjàhoz a kivènhedt 40-es nőjèhez..Dugtunk egy jòt,így màr a karàcsonyt is jòl viseli:-) 23L
dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
88%
Ha a no 40es, a faszid(valoszinu idosebb vagy egykoru) is kivenhedt, csoro r*banc🤣🤣🤣 A szuleid is 40-50esek, ti is "dogunalnas" csalad vagytok???
dec. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
35%
Milyen tipikus, egymást szidó válaszok.. Kérdező,ehhez nem kell karácsonynak lenni. Vannak akik év közben is felrekúrnak.Nekem anno volt szeretőm, vége lett.Már nem kezdeném újra.A hazugsagok, és az hogy lelkifurdalással menjen haza nézzen a másik szemébe, nem éri meg.
dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
0%
38!A faszim 35,s azért nem ugyanaz..Egy férfi akkor van aranykorban..A nője elhanyagolta magát..Ráncos vén picsa..Anyám 46,de hidd el 8 évet is letagadhat mert igényes…S pont leszarom a szentbeszéded,engem jól megdugtak..
dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!