Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A karácsony nemcsak a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsony nemcsak a szeretetről, de a képmutatásról, álszentségről is szól. Azok is ott fognak állni a fa körül mosolyogva a gyerekkel, férjjel, feleséggel, akik év közben szeretőt tartottak vagy félrekufircoltak néha. Nekik is boldog a kari? :D

Figyelt kérdés

dec. 22. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
41%
Szerető vagyok,leszartam Karácsonyt..Másnap velem dugott a férje,s engem visz üzleti utra külföldre,nem az aszexuális feleségét,aki még szopni sem tud..
dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
60%
Na megjelent a funkcionális farokporszívó.
dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó,azért abban igaza van hogy ha egy nő nem tud szopni,akkor nem értem mit csodálkozik ha lecserélik..
dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
69%
Azt muszáj szppni aki félimpotens, más potens pároknak nem olyan fontos, max néha mikor máshogy nem lehet.
dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
0%
54!Mondjuk ez pont nem igaz.18 éve vagyok házas,s minden alkalommal leszopom a pasim,ha áll,ha nem.Aki erre sem képes az ne csodálkozzon ha a férje mást dug meg
dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem vagyok házas.30++ vagyok,de a. 40-es nők már most riasztanak.Nivea szagúak,büdösek,állottak,ráncosak.
dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
0%

"18 éve vagyok házas,s minden alkalommal leszopom a pasim,ha áll,ha nem.Aki erre sem képes az ne csodálkozzon ha a férje mást dug meg"

Mesélj még! 😂

dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
És akkor azt hiszed hogy mindenki ugyanúgy csinálja? Nem. És le se cserélik emiatt. Nem minden pasi van ráfüggve, csak néhány.
dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
56: akkor nagy sz.rban leszel 15 év múlva kivénhedt logópöcsűként, mikor már csak a 40-esnek kellesz vagy annak se :)))))))
dec. 30. 19:28
 60/74 anonim ***** válasza:
0%
56!Hidd el elég jól kordában tartom magam:-)Jól keresek,sokat edzem s 50 évesen is 20-30-as csajokat fogok dugni nem kivénhedt milfeket…A házas csajt meg nem tudom minek pontoztátok le..Teljesen igaza van.Az a férfi aki nem akar szopást az nem férfi.A nő meg aki nem tud szopni az max.konyhai robotgépnek jó.
dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!