Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A karácsony nemcsak a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsony nemcsak a szeretetről, de a képmutatásról, álszentségről is szól. Azok is ott fognak állni a fa körül mosolyogva a gyerekkel, férjjel, feleséggel, akik év közben szeretőt tartottak vagy félrekufircoltak néha. Nekik is boldog a kari? :D

Figyelt kérdés

dec. 22. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

69

Neked meg nem volt szerencséd olyan pasival dugni, akivel jó is a szex, nem csak kiszolgálást vár. A nejed biztos tudja :D

dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%

"

Utolsó,azért abban igaza van hogy ha egy nő nem tud szopni,akkor nem értem mit csodálkozik ha lecserélik.."


Veled ellentétben én nem érzek kényszert arra, hogy mindenáron megtartsak egy pasit. Mehet Isten hírével. Segítek is neki.

dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
57%
Nincs nejem ,már írtam.Minek 1 pina ha évente 20-30-at is megkaphatok..
dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
57%
#69 Csak 26-27 volt és egész jól bírta, csinálta! ;)
dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!