Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik egy nő sosem láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nő sosem láttam dohányozni, de sok a csikk és külföldi erős cigaretta van a kazánházban. Szerintetek van másik udvarlója is?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan megcsalás de olyasmi. Igazából én vagyok az életében a férfi tudtommal. Barátságból szerelem részemről a dolog. Hogy részéről mi? Hosszú lenne leírni. A nő volt férje gyermekkori barátom 3,5 éve motorbalesetben elhunyt. A nő idegösszeomlást kapott azóta sem jött teljesen helyre. Nem akartam semmit tőle de az elmúlt 2,5 év alatt történtek dolgok. Az édesanyjához 300kmre úgy megyünk haza mint egy pár.

De valami fura! Leginkább a házában találkozunk néha 8-10 órára is, a pincében van a kazán a kazán mellett egy bontott doboz erősebb olcsó ukrán cigi. Sosem láttam rágyújtani, pedig volt hogy én is rágyújtottam ott. Viszont sok csikk van mindenfelé ez se lenne gond. Viszont mivel fával fűt, sokszor meséli,hogy ő pakolt be x m³ konyhakész fát. Persze sokszor megyek neki segíteni nèha a volt apósa is. Bár a nő állítja, a apuka esetlen és lusta ilyen fizikai munkákhoz. Szóval a sok csikk az elvégzett fizikai munka nekem valahogy gyanús, úgy hogy előttem sosem gyújt rá.



#lebukás #Többvasattartatűzben
jan. 8. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van valakije a nőnek. De téged akar következőnek-papirilag. Érzése zéro feléd. Érdek.
jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezz rá, hogy kié a cigi. A reakció mindent elárul.
jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

"Viszont mivel fával fűt"



Kar. Ilyenkor a gazfutes lenne hasznos, kicsit meg kell nyitni a gazt, azt meg kell nezni, hogy melyikuk repul ki a kazanhazbol.



39F incel

jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát jó vagy neki tartaléknak de hát ha pasi vagy akkor simán benne vagy mert a pasik ilyenek csak punci közelébe legyenek egyből csicskást farag belőlük egy ronda nő is 🤣🤣🤣🤣🤣
jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 magától mondja amikor a kutyákkal játszik kazánba begyújt akkor

gyújt rá. Voltam fent olyankor is....akkor nem gyújtott.

jan. 9. 10:46
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 és még sok mindent nem meséltem el ,ami ettől függetlenül is kihasználás gyanús. És a gyászra is néha ráfog dolgokat.
jan. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!