Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon csúnya undorító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya undorító dolog amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki nyilván szimpatikus, ő kapcsolatban van a barátja különböző lelki állapotok miatt eléggé elhanyagolja, héten egyszer ír csak rá, alig találkoznak így én kerültem a képbe, nagyon sokat beszélgetünk nagyon jól viccelődünk, de úgy érzem hogy barátnőm kezd közel kerülni hozzám, szívecskéket küld, egyre jobban többször dicsér, attól tartok ha ez így folytatódik lehet többet fog érezni irántam és így vagy szakítás vagy megcsalás lesz
jan. 13. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha megcsalja veled, vagy elhagyja érted, akkor nyertél magadnak egy hűtlen r1bancot akiben soha nem bízhatsz meg. Méltó jutalom, biztos megéri :D
jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten rossz úton haladtok, de te fogsz nagyobbat puffani ha csak szerető leszel, vagy ha téged választ, de elhagy más miatt (ex, vagy új pasas), vagy megcsal ugyanúgy.
jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Kutyából nem lesz szalonna!
jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ez hatalmas nyomorultságra vall, hogy csak azért barátkozol egy lánnyal, mert épp nem lehet több köztetek.
jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
És te mit akarsz ettől a lánytól? Csak barátkozni? Mert akkor önts tiszta vizet a pohárba, ne játszadozz senki érzelmeivel.
jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
1 nem r*banc attól valaki, hogy ott hagyja a barátját, aki elhanyagolja, és összejön mással.
jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5. Szerintem én is többet csak így hogy barátja van nem akarom szétszakítani a kapcsolatot
jan. 13. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
#7: Csak sorban állsz érte xd Tipikus simp.
jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

HA valaki boldogtalan, mert elhanyagolják a kapcsolatban és ezért kilép, akkor miért is ne kezdhetne mással kapcsolatot.

Kérdező, ne megcsalásban gondolkodj, hanem vidd afelé a dolgot, hogy a lány válasszon téged.

jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem te szakítod szét a kapcsolatot, nem működik és te jelenleg egy pótlék vagy, akivel pótolja a hiányt. Több mint valószínű hogyha szakítana és veled összejönne mivelhogy pótlék voltál nem tudna belédszeretni főleg azért, hogy a volt kapcsolat nem lenne kiheverve neki. Fölöslegesen "barátkozol" vele és lennél is vele együtt sajnos.
jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!