Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon csúnya undorító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya undorító dolog amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki nyilván szimpatikus, ő kapcsolatban van a barátja különböző lelki állapotok miatt eléggé elhanyagolja, héten egyszer ír csak rá, alig találkoznak így én kerültem a képbe, nagyon sokat beszélgetünk nagyon jól viccelődünk, de úgy érzem hogy barátnőm kezd közel kerülni hozzám, szívecskéket küld, egyre jobban többször dicsér, attól tartok ha ez így folytatódik lehet többet fog érezni irántam és így vagy szakítás vagy megcsalás lesz
jan. 13. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer ír rá, az nem kapcsolat.
jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes,hogy vannak akik úgy gondolják egy kapcsolatból kilépni úgy hogy ott van egy másik hatalmas bűn. Pedig sokan vannak így. Járnak, aztán jön egy nagy szerelem. Ettől még nem r.banc senki.
jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Aki riban-cozza ezt a lányt, az még nem volt benne hosszabb kapcsolatban.

Ha kérdező nem akarja őket szétszedni, akkor mi a túrónak ismerkedik vele???

Ha akarod ezt a nőt, akkor fogd és vidd, legyél tökös. Ha nem, akkor hagyd békén.

jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy kbaszott jaras, ki a kutyat erdekli, hogyha szetmennek? Nem a gyerekek, a nagy kozos mult. Igy fog jarni a pasi.
jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy szakítanának, elmúlna a tiltott gyümölcs varázsa és rájönnél, hogy nem jelent számodra a csaj semmit, csak egy kalandot.
jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!