Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnék bosszút állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék bosszút állni valakin?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a megoldás,gyerekes stb, de egyszerűen nem bírok túllépni azon amit tett, azt akarom hogy legalább feleannyira szenvedjen, mint ahogy én miatta.
jan. 16. 15:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb bosszú, ha mihamarabb elfelejted és boldog vagy. Ennél nagyobb elégtétel, hogy nem tudott kikezdeni, nincs.
jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
nyomtasd ki az arcát nagyban és ragaszd ki a Fő úton az oszlopokra, hogy pedofil és erőszakos
jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Újságpapírba csomagolt, döglött halat teszel az ajtaja elé.
jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
2, ez mondjuk jó technika, hogy hamar börtönbe kerüljön a kérdező. Ott meg ugye minden nap van szex...
jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%
Öngyilkosságra ösztönözni valakit bűncselekmény, csak szólok!
jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
45%

5, rágalmazás és becsületsértés, azaz bűncselekményre való felbújtás is az.:D (2es válasz)


De amúgy humor nélkül élni meg aztán főleg bűncselekmény...

jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

A céltalan bosszúállás ritkán jó irány. Általában már nincs tétje, és azért teszed hogy az igazságérzeted kielégüljön. Ez sokszor önbíráskodáshoz vezethet, mert pl amiért bosszút akarsz állni az lehet valami kisebb dolog volt, amit mondjuk csak a saját egód nagyít fel ennyire. És amit tenni készülsz, azt jogosnak éled, de simán lehet hogy objektíven nézve már erősen túlkapás.

De vannak még további problémák is ezzel a hozzáállással. Ha a másik fél is olyan mint te akkor ő is bosszút áll rajtad, végtelen gyűlöletspirál alakulhat ki. Ha tanulmányozod az emberi jellemet, történelmet és főleg a háborúkat, akkor érteni fogod amire célozni próbálok.

Sőt még az is meglehet, hogy idővel te magad fogsz egyre mélyebbre süllyedni. Ha a másik nem is üt vissza, de te rákapsz a bosszúállás ízére. A következő hasonló helyzetnél ha valaki szerinted ártott neked, akkor is ezt fogod már tenni megszokásból, csak már durvább eszközökkel. Hiszen nem érzed hol a határ, egyre inkább jogosnak éled meg. Aztán a következőnél még durvábban. És végül így válsz te maga bántalmazóvá.

jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%

Csald meg te is. Pont.


Divatos azt mondani, hogy az nem megoldás, de szerintem ez annak kényelmes álláspont, aki csalt.


Ha együtt maradtál vele, akkor igenis valid álláspont, hogy neki is úgy kell tovább mennie, hogy te is megtetted. A dolgoknak legyen következménye. Vagy a szakítás, vagy ez.

jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
53%
Párszor úgy kicsesztek velem, hogy tényleg azt éreztem, bosszút kéne állni,de eddig sosem tettem meg. No nem azért, mert annyira jófej vagyok, hanem szimplán végül lusta voltam rá. A bosszú az esetek 90%-ában fölösleges energiapocsékolás, a maradék 10%-ban pedig szintén. 😎
jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer bosszút álltam valakin. Nem volt nagy cucc, de jól esett.
jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!