Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnék bosszút állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék bosszút állni valakin?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a megoldás,gyerekes stb, de egyszerűen nem bírok túllépni azon amit tett, azt akarom hogy legalább feleannyira szenvedjen, mint ahogy én miatta.
jan. 16. 15:45
1 2 3 4
 31/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Nekem a kinyomtatott fotókra való lövöldözés sokat segített... :D


Viccet félretéve: Keményen be fogja nyalni az illető a brét. Exemből kiindulva legalábbis nagyon nagyot esik majd pofára... Az illetőt érik majd kellemetlen meglepetések.

febr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnék bosszút állni valakin?"

Írd le a naplódba és pár hét múlva, amikor túl leszel rajta, már nem fog érdekelni.

márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Több mint fél év eltelt, és azóta sem vagyok túl..
márc. 3. 00:29
 34/38 anonim ***** válasza:

Fél év még belefér...

Mi történt veled ez alatt a fél év alatt?

márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Exemből kiindulva legalábbis nagyon nagyot esik majd pofára..."

A te exed miben esett pofára?

márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
35: Miután többször, több emberrel megcsalt, kihátrált a kapcsolatból. Ekkorra már megvolt a hitellel terhelt közös ház. Ahogy az lenni szokott, hirtelen voltam minden, csak ember nem. XD Összejött az egyik kollégájával, majd aztán egy év múlva azzal a kollégájával is, akivel megcsalt (és akinek a megcsalás pillanatában még volt barátnője). Akivel megcsalt, azzal felvették a babavárót, nagy esküvőt baszattak, született egy gyerek. Aztán a kedves férje többször megcsalta egy négy gyerekes családanyával. Utána exem összecsomagolt, aztán mehetett haza a gyerekkel a szüleihez. XD XD XD
márc. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#36

Mert te pasas vagy ezzel a névvel???

Azt hittem nő vagy...

márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
37: Inkább nem veszem beszólásnak...
márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!