Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatós szakaszban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatós szakaszban ez megcsalásnak számít ez?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatok egy sráccal, de csak csókig jutottunk, nagyon rendes velem, végre kifogtam egy normális pasit, erre elcseszem.

Egyik nap nagyon csúnyán berúgtam, semmire sem emlékszem csak hogy egy idegen csávónál ébredtem fel.

Sosem csináltam ilyet, még csak szexuális kalandom sem volt, nemhogy pont így ismerkedős szakaszba. Nagyon emészt a büntudat. Ti elmondanátok neki? Vagy nem tartozok neki magyarázattal míg nem vagyunk együtt hivatalosan?



2022. márc. 24. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
El és szakítanék. Később sokkal nagyobb balhé lesz belőle, inkább legyél túl rajta most.
2022. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

#1

Mondjuk szakítani nem lehet olyannal, akivel nem vagyunk kapcsolatban. :D


Hát nem tudom, végülis magyarázattal tényleg nem tartozol neki, én a helyedben inkább saját magam miatt hagynám a pasit - tudat alatt valami tutira nem stimmel, hiszen ha annyira megmozgatna akkor nem bújnék ágyba mással.

2022. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem megcsalás.

Nincs köztetek semmi, hiába vagy vele boldog még bármin félremehet az egész, úgyhogy ez még messze nem kapcsolat. Persze megértem, hogy szomorú vagy, de nyugi, ez nem megcsalás

2022. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Kíméld meg a srácot magadtól.
2022. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen, mondd el mindenképp. Ahogy az 1-es írta. Nagyon patkány dolog ilyet elhallgatni, szörnyű érzés ha évek után derül ki... most gondolj bele fordítva.
2022. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ha csak aludtál, akkor semmi gond!:)))

Ha szex is volt, akkor sem emléxel semmire!

2022. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
22%

Figyelj ilyet még sosem csináltál, nem?

Ha fiatal vagy és épp felfedezel, kíváncsi vagy miért ne?

Honnan tudod hogy ő sem ismerkedik még melletted?

Fontos neked a srác?

De sztem ne mondd el.Semmi rossz nem fog származni abból ha ezt a görbe estét megtartod magadnak...

2022. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a megnyugtatást, igazad van.
2022. márc. 24. 19:25
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Sosem volt semmiféle kalandom tényleg.

És igen, elég fontos nekem a srác, nem akarom hogy ez a fránya kaland véget vessen az ismerkedésnek.

2022. márc. 24. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Tehat az igazival hetek alatt csokig jutsz el, a jottmenttel meg egybol gyurod a lepedot. Kimeld meg a sracot magadtol, o nem ezt erdemli.
2022. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!