Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a kilátások, ha házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kilátások, ha házastársam közel 1 hónapja beismerte, hogy érzelmeket táplál egy kollégája iránt?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok, 14 éve vagyunk együtt. Nagy szerelem volt eleinte a miénk,azonban az elmúlt 1-2 évben egyre gyakoribbak lettek az állandó veszekedések,kapcsolatunk megromlott. Nem szépítem,én is hibás vagyok ebben.2 kicsi gyermekünk van, a nagyobb 8 éves,a kissebb 3.

Én még szeretem a társam,és ő is azt állítja,hogy ő szeret engem.

Azonban decemberben beékelődött egy harmadik személy a házasságunkba.Testi kapcsolato állítólag még nem történt,de beismerte,hogy érzelmeket táplál a harmadik fél iránt,főleg a személyisége miatt.

Mit gpndoltok,mik a kilátások?Egy ilyen érzelmi fellángolás,esetleg szerelem egy harmadik fél iránt el tud múlni,ha egyébként mindkét házastárs meg szeretné menteni a kapcsolatot,családot?A harmadik félnek is ccsaládja van,férje és egy kicsi lánya,ők is ugyanebben a hajóban eveznek.Férjem nem alszik,és nem tudja kiverni a fejéből a harmadik felet.Kérlek csak normális véleményeket írjatok!



febr. 20. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A, vagy küzdesz, hogy te legyél neki a fontos, ne a másik, vagy B, hagyod az egészet.

Vezess beújításokat, hátha felfigyel rád.

febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha beismeri és nem a hátad mögött csinálja, az már nagyon jó jel, nálatok működik a kommunikáció😌
febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha leszállt a rózsaszín köd, akkor egy darabig gyakorlatilag semmit sem tudsz tenni :( ilyenkor nehezen lát tisztán és reálisan a szerelembe esett fél.


Sajnos tapasztalat. A feleségem is beleszeretett egy kollégájába.


Nálunk is ez nyílt titok lett elég hamar. Bevallotta.


Egy házasságban, hosszú kapcsolatban előfordulhatnak fellángolások, kikacsintgatások. A házasság hosszú távon nagyon nehéz "munka". Ha mindketten meg szeretnének menteni a házasságot és egyben szeretnétek tartani a családot, akkor van remény. Nálunk konkrétan valahol a harmadik fél beékelődése hozott érdekes módon javulást, fejlődést a kapcsolatunkban. Mert nálunk is volt egy elég rossz mélypont, egy hullámvölgy előtte és ha nem jött volna az illető a feleségem életébe, akkor lehet, hogy elválltunk volna. De pont ez az illető az, aki úgy erősíti a feleségemet, hogy ne robbantsa szét a családot. Főleg ne miatta. Nálunk ez már régebb óta tart, kezd felszállni a rózsaszín köd és a kapcsolatunk gyakorlatilag jobb, mint valaha. Érdekes kettősség ez...


Ha erős a kapcsolat és amúgy tudtok együtt változni, fejlődni, épülni, akkor egy ilyet túl kell élnie a kapcsolatnak.


Huh, azért ez persze nehéz ügy, ha gondolod, tudok még tanácsokat adni (de inkább privátban), ami nekem segített átvészelni.

febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. 2-es: igen, én is így látom, nagyon fontos az őszinte kommunikáció. Nálunk ez volt a sorsdöntő. Meg tudtuk/tudjuk beszélni azóta a problémákat, nehézségeket, amik előtte a "vesztünket" okozták.


És nálunk is fontos volt, hogy nem a hátam mögött, nem átverve csinálta.

febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, nálunk a hátam mögött titokban, hazudozva ment, nálam ez volt a sorsdöntő...
febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: hát igen, azt megértem. Az egy más helyzet alapvetően.
febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, csak fellángolás.

Elmúlik, de ha találkoznak az nagyon megnehezíti.

febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!


Írtam privát üzenetet,majd kérlek nézd meg!


Mindenkinek köszönöm a választ.Nagyon nehéz időszak ez,és ki tudja meddig tart és mi lesz a vége.Ez teljesen felőröl.

Egyáltalán egy ilyen "szerelem" vagy fellángolás el tud múlni?Mennyi idő kell erre,ha valaki már járt hasonló cipőben?

febr. 21. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: megkaptam, válaszoltam!


Azért válaszolok még itt is:


"Egyáltalán egy ilyen "szerelem" vagy fellángolás el tud múlni?Mennyi idő kell erre,ha valaki már járt hasonló cipőben?"


Csak ismételni tudom magamat. Ha van az a bizonyos rózsaszín köd, akkor nehéz ügy.


Én hiszek benne, hogy el tud múlni, főleg, ha csak egy fellángolás van. De ennek ideje nem igazán szabható meg és látható előre. Sok tényezőtől függhet. Itt ugye az a nagyon nehéz, hogy az ilyen "kapcsolatokba" csak a jó, izgalmas, pozitív dolgok kerülnek bele, eleve csak arról beszélgetnek, a hétköznapi, házasságban/párkapcsolatban lévő napi problémák maradnak otthon... szóval emiatt nehéz, emiatt szoktak talán ezek a kapcsolatok túlnyúlni egy "egészséges" szinten, mert amíg csak a kellemes, pozitív dolgok vannak mindkét fél részéről, addig ugye miért ne menne a dolog. Meg kell próbálni azt a pluszt valahogy bevinned neked is a kapcsolatotokba, amit most mástól remél megkapni. Csak ez ugye nagyon nehéz, mert eléggé egyoldalú tud lenni ilyenkor a helyzet, ha a férjed nem eléggé nyitott most feléd. Sajnos meg kell várni, míg lecseng egy kicsit a dolog és felszáll a rózsaszín köd.


A többi gondolatomat azt hiszem eléggé részletesen leírtam privátban :)

febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!

Honnan lehet azt tudni, hogy ez fellángolás csupán?

Ettől rettegek,hogy vajon ez tényleg csak egy fellángolás ami elmúlhat,vagy vajon inkább szerelem?

Sajnos itt nem arról van szó,hogy meglátta és elkezdett vonzódni hozzá.10 éve dolgoznak együtt, de ezelőtt soha nem érdekelte,nem nézett rá nőként.Viszont most januárban (mikor elkeseredett a házassági problémáink miatt), elkezdtek beszélgetni, és nagyon egy hullámhosszon lettek...A személyisége vonzza nagyon,mintha saját magával beszélne,így fogalmazott...Ezt borzasztó volt hallani is,mert ez több,mint testi vágy.

Egy ilyen fajta vonzalom el tud vajon múlni?

febr. 22. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!