Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor vonzóbb a férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vonzóbb a férfi, ha ellenséges érzelmeket táplál az előző nőjének rossz viselkedésére, vagy ha nem érdekli?

Figyelt kérdés

Te, mint új kiszemelt, potenciális leendő barátnője ennek a férfinak, tudsz arról, hogy az előző nője mielőtt éppen komollyá vált volna a kapcsolatuk, jól becsapta ezt a férfit, hazudott neki, más vasat is tartott a tűzben.

Több hasonló esettel is találkoztam már, amikor egy férfi csalódott egy nőben, de kétféleképpen szokták lereagálni.

Az egyik mérges a nőre, kifejezi csalódottságát, megveti a nőt aki rossz dolgot tett, ellenséges érzelmeket táplál - persze értelmes keretek között, tehát nincs dühkitörése vagy hasonlók.

A másik esetben pedig a férfi egyszerűen csak legyint rá és azt mondja, hogy nem érdemes ezzel a nővel foglalkozni, könnyen túlteszi magát rajta.


Az első esetben szerintem az vonzó, hogy egy nő érzelmet vált ki belőle, számít neki mi történik, viszont az nem jó hogy ilyen hatással lehet rá lenni.

A másik esetben szerintem az vonzó, hogy az ember megingathatatlan, nem töri magát egy veszett ügyön és ignorálja azt aki nem érdemel figyelmet, viszont az nem vonzó hogy ennyire érzelemmentes, ezek szerint nem igazán tud kötődni ha ennyire könnyen túl is lép rajta. Vajon a következő is ennyire fog számítani neki?


Te, mint egy másik nő, akinek tetszik ez a férfi és a következő barátnője lehetne, melyik esetben tartanád vonzóbbnak?



2022. júl. 28. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Ebben a helyzetben normális a negatív érzelem egy ex iránt, ez a vonzóbb
Az a vonzóbb, ha hidegen hagyja teljesen, mit csinált az előző nője
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Kettő együtt a vonzó, hogy lássák azt hogy érdekel, rosszul esett és túl is vagy rajta.
2022. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem jóformán semmi sem taszít jobban, mint hogy valaki hónapokig/évekig forrong a dühtől az exe iránt.

Persze nyilván be lehet számolni arról ami történt, és ki lehet fejezni hogy rosszul esett, amiért együtt tudok érezni vele, de ha órákon át fogcsikorgatva hordja el mindenféle büdös mocskos krvának az exét, az elég bizarr.

2022. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha nem órákon át, hanem csak fél percen keresztül ecseteli a "büdös mocskos krvát", aztán már másról beszél?
2022. júl. 28. 22:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki "büdös mocskos krva"-ként beszél bármelyik exéről, akkor vége is az ismerkedésnek. El lehet mondani kulturáltan is röviden a történetet.
2022. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az nagyon taszító ha ellenséges, semelyik nő nem szereti, ha egy férfi a nőket szidja. Az a pozitív reakció, ha kicsit csalódott de nem érdekli
2022. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jeez , miért lenne vonzó , ha barmilyen formában érdeklődik az exe iránt ?
2022. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Legyen boldog, ámen.
2022. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Aki képtelen tovább lépni, azzal nincs folgom

Aki forrong a dühtől az előző nője miatt, az még érzelmileg érintett, tehát jobb, ha nem kezd újba. Emellett, ha mindenféle büdös krvának elhordja, anélkül, hogy a saját szerepét látná, az nagyon nagy red flag. Ahogy az is, ha képes így megnyílvánulni valakiről, aki valamikor kedves volt a számára.

Párom nem sokat mesél az első komoly barátnőjéről, de az évek alatt, azért megismertem a történetet. Ha valakinek, neki lenne oka mindennek elhordani a csajt, de nem tette soha és ezt mélyen tisztelem benne.

2022. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én az anyujának írom minden évbe, hogy boldog karácsonyt meg kellemes húsvétet, ez ér xd?
2022. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési szakaszban nincs helye az exnek. Tehát ilyenkor le kéne nyűgöhni a jelöltünket, bizonyítani neki, hogy velünk megéri kapcsolatban lenni.


És persze, feljöhet az ex téma, valószínűleg volt már, nem szűzzel kezdesz, ok, de a rossz dolgokat nem kell kitárgyalni. Nem az ismerkedési szakaszban. Felületesen meg lehet említeni... ennyi ideig volt, ennyi...


Tehát az, hogy ő most itt kiteregette a szennyest az nagyon azt jelzi, hogy egyáltalán nem áll készen új kapcsolatra, nagyok benne még a sérelmek.

2022. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!