Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a kilátások, ha házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kilátások, ha házastársam közel 1 hónapja beismerte, hogy érzelmeket táplál egy kollégája iránt?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok, 14 éve vagyunk együtt. Nagy szerelem volt eleinte a miénk,azonban az elmúlt 1-2 évben egyre gyakoribbak lettek az állandó veszekedések,kapcsolatunk megromlott. Nem szépítem,én is hibás vagyok ebben.2 kicsi gyermekünk van, a nagyobb 8 éves,a kissebb 3.

Én még szeretem a társam,és ő is azt állítja,hogy ő szeret engem.

Azonban decemberben beékelődött egy harmadik személy a házasságunkba.Testi kapcsolato állítólag még nem történt,de beismerte,hogy érzelmeket táplál a harmadik fél iránt,főleg a személyisége miatt.

Mit gpndoltok,mik a kilátások?Egy ilyen érzelmi fellángolás,esetleg szerelem egy harmadik fél iránt el tud múlni,ha egyébként mindkét házastárs meg szeretné menteni a kapcsolatot,családot?A harmadik félnek is ccsaládja van,férje és egy kicsi lánya,ők is ugyanebben a hajóban eveznek.Férjem nem alszik,és nem tudja kiverni a fejéből a harmadik felet.Kérlek csak normális véleményeket írjatok!



febr. 20. 18:56
1 2
 11/19 anonim válasza:

El tud múlni, de sok idő. És te nem tudod befolyásolni, csak úgy, ha jobbat kínálsz (programot, társaságot, megértést, törődést, figyelmességet stb) lehetőleg olyat ami részedről se áldozat, hanem mindkettőtöknek jó, különben

belefáradsz.


Nekem nem sikerült, brutálisan féltékeny voltam, máig bánom, pedig sok éve volt. Csak azért én nyertem, mert a vetélytárs messzire került.


Remélem neked sikerül jól kijönni ebből.

febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az is kérdés a munkatársa mit akar. Lehet kedveli, de nem érez semmit a házastársad felé. Ez a jobbik eset.


Én is voltam ilyen helyzetben, mint a párod. Hirtelen bejött valaki, azt hittem már sose lehet ilyen. Sokat beszélgettem vele, mindig nagyon rossz volt, mikor befejeztük, mert úgy éreztem , hogy nagyon sokáig szeretnék még vele beszélgetni. Igen, ez szemét dolog a párommal szemben, de vannak dolgok amiket nem tudunk irányítani, pl. ezt a fajta vonzalmat két ember között.


Nálunk úgy ért véget, hogy megszakítottuk a kapcsolatot. Ő is elismerte, hogy erős érzései vannak felém, viszont tiszteletbe tartotta hogy van családom, egyáltalán nem akart ebbe beleronditani. Így már sokkal egyszerűbb nekem, az intenzív fellángolás / szerelem fokozatosan csökkent bennem. Szóval lehet a párodnak is a munkakapcsolat , munkahely váltás megoldaná ezt a helyzetet.

febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Tizenéve vagyok házas. Nyilván vannak/voltak és lesznek is hullámvölgyek. Az utóbbi hónapokban kijutott sajnos mindkettőnkek a stresszből rendesen és gyakoribbá váltak a veszekedések.


És igen, hosszú ideje ostromolt egy ellenkező nemű egyén (egy irodaházban dolgozunk), akihez érzelmileg sajnos ezidő alatt közelebb kerültem és nálam is jelenleg a totális rózsaszín köd van.


Nem csaltam meg a párom testileg, csak érzelmileg és ezért is baromi bűntudatom van. És itt jön az, hogy szeretem és tisztelem, ezért ellentmondok az ösztöneimnek és az eszemre hallgatok. A házasságomat nem fogom feladni egy (jelenleg nagyon intenzív) fellángolásért, így próbálok távolodni és kerülni az illetőt, bármennyire is szenvedek most.


Sajnos pont a saját példámon tudom, hogy minden döntés kérdése. Én eldöntöttem, hogy kitartok a házasságom mellett és mindent megteszek annak érdekében, hogy megmentsem.


Ha a férjed eljutott erre a pontra, az már egy jó kezdet.

febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, és főleg azt, hogy normális, tényleg segítőkész válaszok érkeztek. Ezekből tudok meríteni.

Remélem véget ér ez a rémálom és teljes mértékben helyre tudjuk hozni a házasságunkat. Nálam ez a cél, és elmondása szerint nála is ez a cél. Ebbe kapaszkodom, próbálok türelmes lenni és megbízni benne (bár nagyon nehéz).

Sajnos a munkahely váltás nem lehetséges a közeljövőben. :(

febr. 26. 07:39
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Már május és még mindig a másik nő után áhítozik, gondolom még mindig egy munkahelyen dolgoznak. Nem kétséges hogy már meg is csalt fizikailag vele. Lehet nem ment el a végsőkig, de csók, taperolás, orális szex biztosan történt.



A férjecskéd ha téged igazán szeretne és főleg tisztelne egyáltalán nem került volna olyan helyzetbe, hogy más nő után vágyakozna helyetted mert nem kereste volna a társaságát helyetted!


Mivelhogy nem szeret és tisztel téged így a HAMIS képzelt szerelem/fellángolás iránta nem tud elmúlni mert nem akarja, hogy elmúljon. Igaz őt se szereti, de az a HAMIS érzés sokkal erősebb hiszen feldobja az életét.


Ő vele pótolja amit tőled nem kap meg, elhagyni nem fog téged mert más kölykeit nem fogja a nyakába varrni, DE ha a nőci gyermektelen lenne már rég lelépett volna mellőled.


Nyugodtan kínozd magad ha neked belefér még, úgy tűnik nem fáj még eléggé, de ha majd fog, eleged lesz az egészből kirakod, vagy keressel más paseszt aki miatt dobni fogod.

máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..



Sejtem ezt a kérdést is te írtad ki. Írták többen, hogy a házasságod már nem ér semmit. Én voltam az utolsó válaszoló, még most is ugyanazt gondolom. Kizárólag azért van veled mert a nőnek is gyermekei vannak, amúgy már lecserélt volna mint a pinty.

máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami, amiért érdemes volt kiemelni a kérdést?
máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17: Igazából csak eltelt kis idő, és abban bíztam, hogy talán van olyan, aki saját vagy közvetlen környezet tapasztalata alapján érdemben tud még hozzászólni, akár a történetét megosztani, amiből tudok erőt meríteni.


Leültünk és őszintén átbeszéltük a dolgainkat. Ígéretet tett, hogy arra koncentrál, hogy a házasságunk rendbe jöjjön és leépüljön a másik nő iránti érzelem.

Az irány meg van, a családunkért és egymásért dolgozunk, igyekszik leépíteni a másik oldalon az érzelmi oldalát teljesen. Csak mindig van bennem félelem és szorongás, kétely.

máj. 8. 08:01
 19/19 anonim ***** válasza:

De mitől félsz? Már nincs mitől kérdező! Már elveszítetted a férjed. Sose lesz olyan mint volt így a házasság se lesz olyan mint ezelőtt pl. 5 évvel.

Ott vannak a gyerekek és te szorongsz a mihaszna férjed miatt? Nincs hová menned? Légy azon, hogy legyen. Vagy kevesebb lenne a pénz? Istenem ez van. Inkább legyen mint a lelki egészséged menjen tönkre!

Ezt a házasságot a gyerekek, közös kölcsön, pénz és a félelem tartja össze. A férjed azt használja ki, hogy félsz.

Viszont ő nem remeg hiszen minimum érzelmileg hűtlen hozzád, bár tuti fix, hogy már fizikailag is a tettek mezejére lépett. Van neki szeretője és takaros felesége és az a jó asszony mindent megbocsát mert fél. Azt éred el, hogy leépülsz mellette ő meg vígan nyomogat mindkettőtöket míg nem cseréli le azt a nőt újabb nőre aki ha szingli lesz el is fog érte hagyni. Meg lehet várni azt az eseményt ha nincs merszed válni simán csak nem éri meg! A gyermekekre kéne tekintettel lenned mert nagyon rossz példát mutattok nekik mindketten...

máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!