Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha úgy éreznéd életed szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreznéd életed szerelme volt aki szakított veled, de utána szeretne veled barátilag kapcsolatot tartani mit tennél?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem belehalok abba is, hogy "csak" barátként leüljünk beszélgetni, de abba is, ha nem láthatom többé...

2022. jún. 11. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen viselkedés erősen manipulációkra épül, szinte sosem a jó szándék vezérletével.
2022. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ebben.
2022. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy a kapcsolat utána barátság csak és kizárólag akkor működik, ha egyik fél sem érez már a másik iránt semmit, és meg is vannak győződve róla, hogy ez nem fog változni és a kapcsolat nem tudna amúgy sem működni, mert nem illenek össze. Minden más esetben pusztán sebtépés.
2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Barátilag elküldeném a k. anyjába!

Az érzéseimmel ne szórakozzon, lehet, hogy számára vége, de nekem nincs, és nem tudnám lezárni, ha a kapcsolatot tovább tartanánk. Ilyenkor az ember akit elhagytak csak reménykedik, és még lejjebb kerül érzelmileg.

2022. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Úgy gondolta hogy neked is elmúltak az érzések, ezért ajánlotta fel a barátságot. Mondd el neki hogy ne, múltak el, meg fogja érteni. Csak mondani kell. Nem elküldeni a francba egyből.
2022. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Csalódnék, hogy ennyire nem ismer.


Szakítás után már nincs barátság nálam. Már csak azért sem, hogy megadjam a tiszteletet és a békét a jövőbeli páromnak. Meg azért is, mert szerintem ez megalázó. Meg mert van elég barátom anélkül is, hogy azzal játszak barátosdit, akivel korábban házasságot. Mennyire szánalmas már...

2022. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
házasságot terveztünk *
2022. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Ne legyél már ennyire papcs srác. Olyan langyi dolgokat írsz.
2022. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Nem tudnék barátként tekinteni egyik exemre se, nyílván akivel évekkel ezelött szakítottam már közömbös számomra, de ha megkeresne egy ilyen szöveggel elutasítanám, ha meg még szeretem pláne.
2022. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Cserko37 ***** válasza:
Felkotnem magam
2022. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!