Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőd ( aki munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd ( aki munkatársad is egyben) a kapcsolatban szépen lezárna minden szenvedélyt és egyszer csak barátilag közelítene, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

febr. 28. 21:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a saját történetemet olvasnám. Sok évvel ezelőtt történt, akkor teljesen lepadlóztam. A vége az lett, hogy munkahelyet váltottam, neked is ezt javaslom.
márc. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as válaszoló, le tudom tölteni, megtaláltam. El fogom olvasni:) konkrétan az én kérdésemre most van e bármi konkrét tanács?
márc. 22. 07:56
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez szomorú, és elkeserítő, de sajnos vannak ilyen pasik.Nekem is volt hasonló élményben részem, ott amikor egy izgalmat akartam bevinni a szeretőmhöz a szexuális életünkbe, "szakitott".Ha ezt lehet így nevezni, mert mindig is tudtam h.csak arra kellek.Kis idő után újra összeakadtunk és csak akart, én azt meg már nem.Az mondjuk baromira érdekelne mi zajlik a pasik fejében, aki korábban dugott egy nőt, eldobta, majd csak beszélgetésre újra jó lenne lenne???
márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Munkahelyet nem tudok váltani :(
márc. 22. 07:56
 25/32 A kérdező kommentje:
23…. Nem értem én sem:( viszont kiderült, hogy egy másik kollegina is képben van…. Akivel idáig jóban is voltam…. Hát sunnyogott szépen mindkettő
márc. 22. 07:58
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sajnos az a megoldás erre az esetre ha nem tudsz munkahelyet váltani hogy elengeded a témát vagy keresel mast! Aki komolyan vesz es nemcsak szeretőnek..Ebből tanultál.Bár valóban jobb lenne minkahelyet váltani mert úgy nem látod napi szinten.
márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező a szerető szerepe ilyesmi. Sose vagy az első, kizárólag szexre vagy, persze mellette kialakulhat kötődés, de nem olyan erős az és a te esetedben egyoldalú. Nyugodtan csajozik család mellett. Lehet a felesége tudja és nem bánja, vagy zavarja, de lelépni nem akar, nem tud. Ezért nem ajánlatos szeretőként létezni. Tanulj az esetből és inkább többet ne légy az.
márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

23 as vagyok


Kis idő után újra összeakadtunk és csak beszélgetni, tanacsot kérni akart,🤦‍♀️- így a helyes. Én már ebbe nem mentem bele, igaz nekem érzéseim sem voltak csak szex miatt találkoztunk.

márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem én sem:( viszont kiderült, hogy egy másik kollegina is képben van…. Akivel idáig jóban is voltam…. Hát sunnyogott szépen mindkettő"

Tetszik ez a mindenki mindenkivel... 😂

Itt is ilyen nők vannak a faluban, mindnek van férje, vagy élettársa, de mégis mind kapható lenne egy kis románcra, mert a kapcsolatában boldogtalan... Aztán lehet, hogy a férjük is qrvázik, ki tudja...

márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, elég baj, hogy nem tudsz munkahelyet váltani. Amíg rendszeresen látod, nagyon nehezen fogsz tovább lépni, pedig muszáj lesz.
márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!