Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőd ( aki munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd ( aki munkatársad is egyben) a kapcsolatban szépen lezárna minden szenvedélyt és egyszer csak barátilag közelítene, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

febr. 28. 21:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Érdekes azért ő féltékeny, ha más pasi is képbe kerül valahogyan….

Szerintem egyébként most visszatalált a feleségéhez…. Egyszerűbb pihe puha ágyban dugni, mint szervezni és fizetni búvóhelyet….

márc. 2. 10:23
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak lepj te is tovabb
márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

A durva az, hogy valahol meg nagyon nem enged, ragaszkodik hozzám…. Kb minden lépésemről tudni akar….

Akkor miért nem enged?!

márc. 2. 10:53
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert elrakott a spájzban, ha megkivanna.
márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, te vagy a kispados cserejátékos, aki szétteszi néha a hátsó ülésen...
márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben,igaz én nem kattogtam rajta hogy miért csak ennyit akart stb...,és nálam is elkezdte a hülyeségeket ha mas férfival látott pl.beszélgetni.De én helyretettem,lekoptattam teljesen,mert nincs köze hozzá hogy én kivel mikor mit és hogyan.Én nem tartoztam elszamolással senki felé,ő volt a házas fél.Te valószínűleg azért agyalsz ilyeneken ahelyett hogy jól helyreraknád a pasit,mert valószínű vannak érzéseid felé.Neki pedig nincsenek,ráadásul ő akarja neked megmondani hogy mit csinálj,ami eleve gáz.Egy szeretői kapcsolatban nincs kizárósság,főleg nem várhatja el a házas fél hogy az legyen,mivel az esetek 99százalékában a szeretőnek sírják nincs szex otthon,ami természetesen nem igaz.
márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Üzenetedre valaszolva,mi is kollégák voltunk.30 vagyok,pasi 45volt.
márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Kiderültek dolgok…. Hónapokon keresztül összejárt az egyik kolleginával….szépen hazament meló után, majd közös program a csajjal. Közben a család, gyerek otthon… feleség és a szerető is megcsalva… hát tud valaki élni….:( valakinek senki és semmi sem elég. :( össze vagyok törve. :(
márc. 21. 21:22
 19/32 anonim válasza:
100%
Valószínűleg új kapcsolata van már vagy nem talált benned többet számára.
márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Jóban voltunk, tőlem csak jót kapott eddig… sosem vertem át, mindenben segítettem…. Baromira nem ezt érdemlen….anikor meg beszélni akarok vele, tisztázni, akkor kereket old…."

A "Miért hazudik a férfi, miért sír a nő?" című könyvet ajánlom tanulmányozásra. Allan és Barbara Pease a szerzők neve.

Ha kell, PDF-ben is át tudom küldeni.

márc. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!