Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » “Megcsalt” a szeretőm, kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Megcsalt” a szeretőm, kiderült, hogy mellettem pár hónapja viszonya van egy másik nővel is. Próbálta titkolni, de a hírek megelőzték. Aki volt már ilyen kapcsolatban, mit tenne?

Figyelt kérdés

Nem az erkölcsi prédikáció érdekel, meg, hogy ki hogy érdemli meg a sorsát sztereotípia…. ! Az érdekel, hogy ki mit tenne ebben az esetben. A kapcsolat pár éve tart és nem csak a szexről szólt, hanem egy barátság is kialakult közös dolgokkal.

Az illető nem érez emiatt bűntudatot, ilyen típus, akinek mindig kell az új forrás, az izgalom. Ezt korábban nem közölte. Nem hanyagolt el a másik nő mellett, de mégis úgy élem meg, hogy elárult.



márc. 23. 10:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
Mivel olyan fasszal kefélsz, aki eleve másik pinából dugja beléd (is), nem tudom miért vagy ennyire meglepve?Sehogysem lehet köztetek kizárólagosság hiszen mind a ketten az otthoni mellől szórakoztok egymással. Az új nő meg valószínűleg szereti a különböző pina bacikat nyalogatni egy ilyen Casanova farkáról, ezért letérdelt neki meg szétterpesztett. Ha ezt nézzük, te sem vagy különb tőle. 🚬
márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy viselkedett"... Kedves volt, odaadó és gyengéd? Hát ilyen egy jó szerető. Máskülönben csak egy fuckboy lenne. Én is nagyon finoman bánok a nők testével és lelkével, akkor is ha csak barátság extrákkal (vagy ki hogy akarja nevezni). A felebaráti szeretet nagyban hozzájárul a hüvelyi orgazmushoz. Sajnos néha ahhoz is, hogy egyik fél szerelmes lesz akarata ellenére is.


Mivel nem volt megállapodás, így nem történt hazugság vagy árulás. Te vélelmezel amit vélelmezel, nyilván adott érzéseidről nem tehetsz. Ő sem tehet arról, hogy neki ez morálisan teljesen oké. Te ilyen vagy, ő meg olyan. Igazságtalan lenne, ha őt hibáztatnád mindezért.


Szóval a lényeg, hogy kommunikálni kell, mint két felnőtt érett ember, és következetesnek érdemes lenni. Már elnézést, de ezt nyilván nem tettétek meg a párkapcsolataitokban sem, másként nem jutottatok volna oda hogy szeretőtök van. Próbáltam nem ítélkezve írni a második bekezdést, és pillanatra eltekinteni attól hogy egy megcsalót "csaltak meg".


A helyedben átgondolnám, hogy tudok-e még így lenni vele. Ha igen, hát akkor marad minden a régiben. + még az is abszolút lényeges dolog, amit az 1-es írt. Többek közt pont emiatt tartom lényegesnek a nyílt lapokat és a tájékoztatási megállapodást! Ekkor elején mindenki leszűreti magát, aztán had menjen. Ez hivatalosan foglalt nővel nyilván nem opció.


#2 voltam

márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A szeretodnek van parja, neki is a szeretoje vagy? Vagy o egyedul volt, neki csak "te" voltal? Ha igen, lehet ugy gondolta, miert egyedul veled szexelhessen, hiszen te is osszefekszel az eredeti paroddal.
márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

A szeretőmnek is van párja es ezek szerint több szeretője….

Tényleg nem szeretnék mindent a másik félre “kenni”, azt azonban tudom, hogy én ilyet nem tudnék senkivel megtenni….. ! A fél ismerősi es kollegaris kör tudta, én a legutoljára…. Tehát nyíltan csinálták az ismerősök előtt. Én azt tudom, hogy erre nagyon figyelnék, hogy ha már kalandozom, legalább ne okozzak másnak fájdalmat. Ezt valóban a nyílt kommunikációval lehet a legjobban kivédeni, ezt azonban elrontottuk.

Én érzem magam kevésnek most, akit le kell cserélni…

Valakinek senki és semmi nem elég.

márc. 23. 12:31
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

"Valakinek senki és semmi nem elég."


A férjed, pasid, akárkid helyetébe belegondoltál már, vagy csak az önsajnálatra vagy képes?

márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15, mit kértem a kérdésem elején?! Értő olvasás!!!! Nem érdekel! Megvan az okom hidd el, jobban tudom, mint te! Ez a része a témának stop!
márc. 23. 12:41
 17/30 A kérdező kommentje:
És igen jelenleg itt tartok, hogy szarul érzem magamat és nem látok kiutat belőle. És rohadtul irigylem ezt a pasit, mert benne semmi morális gát nincsen. Élvezi az életet, mindene megvan, ami kell.
márc. 23. 12:43
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Ne pattogj, inkább válj el mint a felnőttek. Ha nem működik egy kapcsolat akkor egyik jobbra, a másik balra. Igazából én ezt tenném.


Minden más csak kifogás, és mindenki azt mondja az ő helyzete speciális, különleges, nem olyan egyszerű. Persze hogy nem egyszerű, mert felnőtteset játszik gyermeki érettséggel

márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18, a vagyonomat rá merem tenni, hogy az életbe nem voltál még szerető:)

Felnőtt érettség… itt kezdődik, hogy a megszólitásnál megadjuk az alapvető tiszteletet egy ismeretlennek….


Ha most rapid módon el is válnék, ezt a helyzetet ez nem oldaná meg.

márc. 23. 12:59
 20/30 anonim ***** válasza:

Ha elváltál volna, most nem lenne ez a helyzet 😉


Nem voltam még "szerető", de törtek már meg miattam házasságot addig hűséges nők. Igazából nem volt velük jó a szex, ezért nem lett tovább semmi.

márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!