Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » “Megcsalt” a szeretőm, kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Megcsalt” a szeretőm, kiderült, hogy mellettem pár hónapja viszonya van egy másik nővel is. Próbálta titkolni, de a hírek megelőzték. Aki volt már ilyen kapcsolatban, mit tenne?

Figyelt kérdés

Nem az erkölcsi prédikáció érdekel, meg, hogy ki hogy érdemli meg a sorsát sztereotípia…. ! Az érdekel, hogy ki mit tenne ebben az esetben. A kapcsolat pár éve tart és nem csak a szexről szólt, hanem egy barátság is kialakult közös dolgokkal.

Az illető nem érez emiatt bűntudatot, ilyen típus, akinek mindig kell az új forrás, az izgalom. Ezt korábban nem közölte. Nem hanyagolt el a másik nő mellett, de mégis úgy élem meg, hogy elárult.



márc. 23. 10:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

#14 "Tényleg nem szeretnék mindent a másik félre “kenni”, azt azonban tudom, hogy én ilyet nem tudnék senkivel megtenni….. !"


Ez vicces!🤣

márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

Vicces vagy nem, én a 15 ös hozzászólásomat azért írtam hogy érezze, azért még mindig nem ő van legméltatlanabb helyzetben. Kvázi vigasztalni akartam, de total agresszív.


Nem tud viselkedni, ezért nem kell annak se, aki eddig használta

márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Férfi szerep mögé bújt női hozzászólások….

Nem én vagyok agresszív. Én segítséget kértem, erre kevés kivételtől eltekintve jönnek a szokásos bántalmazó válaszok….

A kevés kivételnek köszönöm! Aki a kérdésre is tud válaszolni, várom a hozzászólást! A többi toxikus spam-.et figyelmen kívül fogom hagyni moderáció hiányában.

márc. 23. 14:12
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

"Férfi szerep mögé bújt női hozzászólások…"


Ez megint csak spekuláció, téves feltételezés. Tartsd tiszteletben mások nemi identitását! Amúgy is cisznemű hetero férfi vagyok. Be is bizonyítom, ha kell.


A segítségről annyit, hogy segíteni is csak annak lehet, aki hagyja. Megmondtuk már: válj el, ezt a pasit pedig felejtsd el. Nem kellesz neki, talált jobbat!

márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%

"Megmondtuk már: válj el, ezt a pasit pedig felejtsd el. Nem kellesz neki, talált jobbat!"

Nem tudja értelmezni, ahhoz túl sötét. 🤷‍♀️Ha értette volna a múltkori válaszokat, akkor nem vergődne megint itt. Bár lehet ez csak egy folytatásos kamu, mint az amiben mindenkit elvesznek feleségül 3 hónap után, csak az illetőt nem. 🤣Az is mennyit kérődzött rajta..... Csoda, hogy most kussban van egy ideje.

márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nyilván az lenne az ideális, ha csak veled találkozna, de az ilyen pasiknak több szexkapcsolata is van párhuzamosan. A párjának is megfelel, neked is, és még ki tudja hány nőnek rajtatok kívül.
márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
Még is mit vársz? Sajnálatot? Te magyarázol itt neked milyen szarul esik ....pont te beszélsz baszod? Teszek rá mit kértél a kérdésedben edd meg amit főztél....megérdemled a sorsod többet ennél nem is érdemelsz. Tudod a karma létezik. Remélem ennél csak szarabb helyzetbe kerülsz majd. Szetető vagy abszolut semmi jogod nincs hisztérikázni hogy a pasi más nőkkel is kavar. Nézz magadba te olcsó ribizli....
márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ő szeretőt tartó nő, kicsit más kategória mint a szerető. Amúgy te miért vagy ilyen dühös, mit érdekel téged, hogy mit csinál egy vadidegen nő? :D
márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
Abszolut nem vagyok dühós csak nem tudom sajnálni az ilyen ostoba ribizliket. Ha szeretőt akar tartani akkor felőlem hajrá csak nem értem mi a célja annak hogy idejön emiatt sajnálkozni. Nem értem milyen tanácsot vár? Miben lenne más kategória hogy ő is csalja a párját meg a másik is? Szerintem semmiben nem különbözik. A szerető az szerető akárhogyan is nézed.
márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha már én is szeretőznek, engem nem zavarna, milyen jogon várok el bármit tőle.
márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!