Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1 szerető hogyan szerettetheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szerető hogyan szerettetheti meg magát jobban? Hogy érjem el hogy értékes legyek szamara?

Figyelt kérdés
Mocskosló kommenteket nem kerek

#szerető #Szerehető
márc. 23. 13:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kérni kapni fogsz
márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Minden bántás nélkül:

Nem fogod tudni elérni.

Arra kellesz neki,és kész.

Neked kell eldöntened ,hogy jó-e így, vagy keresel olyat aki megbecsül jobban.

márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nő van házasságban ás a férfi érdekes akkor nem beszélünk kihasználásról.. mennyire szenvedhet az a férfi akit csak egy tárgynak használ a nő..
márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha valaki számára több szeretnél lenni, mint szerető, ahhoz az is szükséges hogy te is többnek tarts magad és ne lépj ilyen kapcsolatba. Tudatosan keress rendes párkapcsolatot, akivel nem egyezik az értékrend, jövőkép sose lesz normális párkapcsolatod!


Az idő telik, fiatalabb nem leszel, minél tovább ragadsz szexkapcsolatba, annál kevesebb időd lesz normális párt találni.

márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Szerezz egy kis önbecsülést és kezdj egy normális pasival.
márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Fontos tisztázni, hogy mire gondolsz az értékes alatt? Mit szeretnél valóban?
márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Ha udvarol nrked mondjuk 1 -2 másik alfa vagy vmi nagynevű környékbli falubikája, akkor aztn hatalmasat nőnél a szemében.


Valahogy a pasiknak értékesebb az a nő akiért oda meg vissza vannak más menőboyok.


Akár osszevissza is kamuzhatod magadrol ezeket. Hogy mekkora viragcsokrot kaptál a bmw-s pasitol, vagy mentek az utcán és forognak utánad mások(zeket könnyű elérni deviáns viselkedéssel is, amit a párod nem lát de a szembejövők igen) meg egy rakat ilyen szórakozás.


Aztán videocsetlgess előtte mondjuk más cuki pasikkal, akik macikát meg szivecskéket küldözgetnek. húszevesekkel kb.


Amig vmi noname "apáca" vagy aki másra se néz meg rá se néz senki addig az olyanoknak akik ürítésre vesznek nőket értéked se lesz.

A gyökér pasiknál a nő értéke főleg a versenyben van, mert mások is hajtanak rá, meg olyanokban ha a nő érezteti hogy barmikor lecserélheti, kicsit egot kell gyilkolni ahhoz hogy ne érezze magát nyeregben.


De a fene se vesződne ilyenekkel akiknek a szex az kb annyi hogy elmegy a wc re. Es annal neki nem jelent többet. szolgáltatás.

márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na az ilyen hasonlo styl r.biskedes mindenki lesi nehezen kaphato mégis annak könyörögnek utána sírnak.


Hivd el vmi audis haverod hogy ő vigyen a randira hozzá meg dobáljon neked puszikat mikor kiszállsz stb

[link]

márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
utolsó, nem tudom amúgy ez mennyire jön be. nekem is tanácsolta már egy férfi, hogy dobjak be egy kamu pasit, mert az tudja igazán feltüzelni a kiszemeltet, akivel épp csak alakulgat valami, egy helyben toporgunk. Úgy voltam vele, hogy biztos, hogy túl féltékeny lenne, és csak elijeszteném. Mivel az utóbbi időben teljesen leállt a próbálkozásokkal, elkezdtem kétértelműen utalgatni, hogy van más is a képben. De úgy, hogy ne legyen teljesen egyértelmű, nem mondtam, hogy konkrétan pasiról van szó, csak meséltem neki, hogy milyen programokon voltam, és mindig többes számban, hogy mi. De ez lehetett volna akár egy barátnőm is, de nyilván benne van a pakliban, hogy pasi. Hát nem érzékelem, hogy ezek után nagyon teperne. Mit rontok el?
márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
olyan is volt, hogy keresett, és utaltam rá, hogy most nem érek rá, nem otthon vagyok stb...ebből is sejthetné simán, hogy lehet más pasi van a dologban, vagy randin vagyok stb.
márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!