Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1 szerető hogyan szerettetheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szerető hogyan szerettetheti meg magát jobban? Hogy érjem el hogy értékes legyek szamara?

Figyelt kérdés
Mocskosló kommenteket nem kerek

#szerető #Szerehető
márc. 23. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én ilyenkor szoktam eltunni ha pasirol beszel a no ... egyaltalan nem tuzel fel csak azt erzem hulyenek nezett.
márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
de én soha nem mondtam ki, hogy pasi van a képben, még csak nem is utalok rá, hogy párkapcsolatom lenne, nem mondok konkrétan olyan dolgot, ami egyértelműen pasihoz köthető. ha mélyebben belemegyek az emberi kapcsolataimba, csak a családomról, barátnőimről beszélek bővebben. ennyit csináltam, hogy többes számban beszéltem, hogy itt voltunk, odamentünk, most nem vagyok otthon stb.
márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Sztem féltékenyek téves nem jó ötlet, legtöbb ember inkább kihatral i,yenkor, és én is ezt tenném, úgy érezném kevés vagyok és nem lenne kedvem harcolni
márc. 23. 19:44
 14/23 anonim ***** válasza:
akkor mit csináljak? mondjam ki neki egyértelműen, hogy szingli vagyok? egyáltalán nincs senkim? az nem tűnne nyomulásnak, vagy kétségbesettnek? vagy olyan senkinek se kellek kategória?
márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék a titokra de a féltékenyek téves rossz ötlet, régebben próbáltam én is azt még taszította a férfiakat, és igazából nekem se zimpi se megbízható ha velem ugyan ezt megcsinaljak
márc. 23. 20:14
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem féltékenynek tenni. Hanem az értéked emelni a szemében. A kettő különbözik.


Amugy meg nem az jut a pasik eszébe hogy akkor hátraarc ha egy nő több pasinak is tetszik. Max a gyk-n.

márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem max olyannal hogy kedves, figyelmes vagy. Odaadó a szexben. De ha annyira nem jössz be neki, vagy épp szereti a nejét csak kalandot keres, akkor igazából bármit csinálhatsz, nem lesz esélyed nála.
márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok és figyelmes, jó a szex is, deez még kevés. Nemtudom mit lehetne csinálni még
márc. 24. 10:54
 19/23 A kérdező kommentje:
Mivel növelhető még az értékeket, hogy mégjobban élvezem a társaságom?
márc. 24. 10:55
 20/23 A kérdező kommentje:
Jelenleg elkoltozom külön lakásba, azttervezem hmamd sokat adjon, láthatja hogy házias önálló vagyok, ezzel dobhatok valamit magamon?
márc. 24. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!