Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kezelnétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy szeretői viszonyban úgy, hogy mindketten házasok vagyunk, én a férjemmel nyitott kapcsolatban élek.

Pár hónapig volt szex, de a másik fél nehezen oldotta meg az elszabadulását és a helyszínt, munkában napi kapcsolatban voltunk. Majd ez a viszony szépen átalakult egyfajta barátsággá a részéről, egy idő után úgy éreztem hárítja a szexet, én pedig nem akartam erőltetni. Beszélgettünk, ebédeltünk, időnként volt egy kis szenvedély is, de nem teljes. Aztán észrevettem, hogy egy barátnőm és ő közte valami alakul…. A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…. De érezhette, hogy ez nekem nem esik jól…. Eközben gyakran hangoztatta, hogy neki nős ember nem kell, a fél munkahely és baráti kör róluk pletykált …. Én a pasit megkérdeztem, hogy van-e köztük valami, akkor tagadott mindent és majdnem én voltam a hibás.

Eközben meg flörtöltek a háttérben a munkahelyen is, ahol többen látták őket…erről én nem tudtam sokáig….

Viszont most elárulta valaki….

El nem tudom mondani mit érzek…. Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…. Közben a feleség mit sem sejt, aki szépen neveli otthon a két gyereket:(

Félre értés ne essen: pontosan tudom, hogy az is etikátlan, amit én tettem vele, mert az ő házassága nem nyitott ellentétben az enyémmel… :( de én megőriztem a kis titkunkat, vigyáztam, nehogy bármi kiderüljön, mindig haza ment munka után. Sosem akartam elszakitani a családjától. Nagyon szerettem őt, de féken tartottam az érzéseimet és inkább azt láttam, hogy javult a házasságuk. De az elején mondtam neki, hogy más után nem állok sorba, a feleség kivételével.

Most becsapva érzem magam teljesen, mint barátban és mint emberben is óriásit csalódtam…. ! A legutóbbi nap, amikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam, neki csak annyit mondtam, hogy pletykák jutottak a fülembe, ami nagyon fáj és nagyon tanulságos…. :( alig tudtam vele beszélni egész nap, mert a sírás kerülgetett. Nem kérdezett semmire rá, úgy csinált, mintha csak rossz napom lenne…. Beszélt másról….

Őszintén nem tudom hogyan tovább…. Napi szinten találkoztunk, fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább…. Ti mit tennének?



márc. 9. 10:43
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
78%

Hogy milyen erkölcstelen nullák vagytok egy rakáson....Semmit ne csinálj. Én igazából nem értem, hogy mi a bajod. Neked semmi közöd hozzájuk. Egy ideje le se feküdt veled, csak "barátok" voltatok és jól van.

Feleségnek kéne borítani, de neked nincs hozzá jogod hiszen összefeküdtél vele szemrebbenés nélkül. Így jár az, aki szerető. Bele bolondul és ő le se szarja. Mondjuk nem is tudom mit vártál el tőlük. Mindannyian férg*k vagytok helló. Hiába vagy nyitott kapcsolatban, már rég el kellett volna válni. Hiszen nem szereted a férjed és ő se téged. Csalod őt érzelmileg.

márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
88%

"Napi szinten találkoztunk, fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább…. Ti mit tennének?"


Megszakítanám vele a kapcsolatot.


(Eleve nem kezdenék kapcsolatot nem független emberrel, de ha most a te helyzetedbe próbálom beleképzelni magamat, akkor ezt tenném. Lezárnék vele mindent végleg, és semmilyen felületen, semmilyen formában nem kommunikálnék vele a továbbiakban. Levenném róla a figyelmemet tudatosan, nem foglalkoznék azzal, hogy most éppen kivel csalja a feleségét, és igyekeznék minél előbb lezárni magamban ezt az egészet.)

márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
66%
Mássz rá masik kollégára. Ha nyitott a házasságotok akkor te sokkal nyugodtabban kefélgethetsz akár az egész céggel mint ő, mégis ő teszi ezt. Tényleg nem tudom mi bajod. Én is voltam szerető (bar nekem nem volt más), es én is rájöttem hogy van mellettem más, szegény feleség meg semmit nem tud. Szarul esett persze, de a szeretősdi ilyen. Aki félrejár annak se egyik se másik nem jelent többet, mint szórakozást. Jó esetben legalább a feleségét valamennyire szereti, de inkább még őt se. Ez van, ezt bevállaltad, ezzel jár. Vagy folytassátok hármasban (mármint nem egyszerre), vagy keress mást. Vagy legyél normális feleség, és tiszteld a férjed. Már ha ő is ezt teszi, de én az ilyen nyitott dolgokat nem tudom megérteni. Ha ket ember szereti egymást, nem kell más. Ha kell más akkor meg nem szeretik egymást, legalábbis nem szerelemmel.
márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
90%
Én többet nem barátkoznék egyikőjükkel se. De őszintén szólva én sem értem, hogy mi a problémád. Tényleg nem tartozik egyik se elszámolással neked, felnőtt emberek. Tudtad, láttad, hogy van köztük valami, pletykáltak is róluk. Korrektül nem viselkedhetnek ha egyszer az egyik szerető és a másik csalfa. Olyan típusú emberek, akik gyávák. Bár valóban semmivel se tartoznak feléd.
márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fiatalabb voltam, sajnos megtapasztaltam a környezetemben, illetve saját bőrömön is, mivel jár mindez.

Figyelj, ezt a szerepet te vállaltad és már az elején tudtad, benne van a pakliban, hogy aki egyszer erre az útra lép, az bizony nem áll le. Megkap egy csinos nőt, jöhet a következő, mert nyilván ha egyszer sikerült, megy tovább.

Tudom, mit érzel, meg is értem, ettől függetlenül nincs igazad! Elvégre nincs jogod senkitől semmit számon kérni, te is beálltál a sorba. Ezzel tisztában vagy, szóval nem tehetsz mást, mint éled az életed, ezeket az embereket meg szépen kizárod belőle. Másképpen bele fogsz bolondulni.

márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
85%

“Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…. Közben a feleség mit sem sejt, aki szépen neveli otthon a két gyereket:(”


“ Nagyon szerettem őt, de féken tartottam az érzéseimet és inkább azt láttam, hogy javult a házasságuk. De az elején mondtam neki, hogy más után nem állok sorba, a feleség kivételével.“


“fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább….”


Te nagyon furcsa személyiség vagy, furcsa világnézettel, ahogy az embereket, világot látod…


- Felesleges idekeverned a feleséget és az etikát, egyáltalán nem őt sajnálod, hanem hogy már nem téged dug, hanem a barátnődet. Illetve hogy azóta már nem nagyon foglalkozik veled, talált mást.


- Más után nem állsz sorba… :) illetve javult a házasságuk? Nyilván csak szexet szeretett volna, az hiányzott otthonról. Megkapta, ezáltal csökkent az otthoni feszkó, valószínűleg még az otthoni szexet is feldobta. Gyakori.


- ez csak te szerinted (volt) “értékes” kapcsolat. Ő talált újat, ő nem barátkozni akart, nem szerelmet akart (legalábbis beléd nem szeretett láthatóan), csak szenvedélyt, szexet keresett.


Végtelenül egyszerű és egyértelmű történet.


Gyanítom sok xar döntést hoztál már ezen kívül is az életedben, ha ilyen gyér értékrendet alakították ki a kapcsolataidban, ha nen ismered fel mikor csak komolytalan ul szórakoznak veled, és fogalmad sincs milyen egy valóban értékes kapcsolat. (Legyen au párkapcsolat vagy barátság)


Ha ki szeretnél lépni az önsorsrontó körforgásból, világból amiben élsz, rengeteg önismeret kell, és ha van pénzed, terápiát elkezdenék, sose késő.

márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
85%
Elsősorban kezeltetném a kapcsolatfüggőségemet kérdező. Aztán megpróbálnék egyedül helytállni a világban látszat házasság nélkül. Erre a palira meg rá se néznék többet, és a hasonlóakat is messzire kerülném a jövőben.
márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
83%

Abban sem vagyok biztos, hogy valóban nyitott az a házasság, lehet csak a saját ekézése próbálta vele tompítani a kérdező. Ugyanis én sem értem, mi baja ha az aktuális szexpajti, akivel igy se akar papíron többet ő sem, más után kezd futni.


A pasi legalább tudja mit akar (szexet max), és meg is húzta a határt. Az is lehet látja rajtad hogy te többet akartál, ő meg nem, és révén nem tartozik neked számonkéréssel, simán ennyi a reakció.


Nehogy azt hidd hogy nem sejti hogy tudod, amikor kb elbőgted volna magad se véletlenül nem kérdezett rá, mi bajod, és nem véletlenül kezdett el másról beszélni.


Annyira átlátszóak ezek az emberi játszmák.., hat ezért is éri meg mindig egyenesnek, őszintének lenni. Valójában nem nehezebb így, hanem könnyebb, és nagyobb hatalmat is ad. 🤷‍♀️ Azt se merted kibökni neki szemtől szemben, ami bajod, és te ezt értékes kapcsolattal cikkezted.. Na mindegy, így is lehet élni emberek. 🍿😎

márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Szerintem a jog és az érzések között különbséget kell tenni. Nem arról van szó, hogy nincsen jogom számon kérni… ami meg sem történt! Ennyi erővel a házasságon kívül máshol sincsen hűségeskü….!

Tehát nem arról van szó, hogy erre jogot formálok. Hanem arról, hogy van zárt és nyitott szeretői kapcsolat és én erre az előbbire “szerződtem” vele. Amit ő semmibe vett, tehát nekem kell döntenem hogyan tovább. Amit el is döntöttem, mert nem szeretném ezt folytatni.

Lehet nyugodtan alázni, hogy milyen erkölcstelen vagyok, stb. Én beleszerettem ebbe a férfibe, nagyon sokáig visszafojtottam, mert ugye ennyire gonosz vagyok, de miután nyomult jó sokáig, egy idő után nem tudtam tovább ellenállni…. :(

Persze fotel mögül ez mindig egyszerű, benne lenni kicsit más…. Addig nagyon okos mindenki, amíg nem esik bele egy ilyen szituba….

És igen, baromi nagyot csalódtam benne és a barátnőmben is…! A feleséget nem ismerem, így könnyebb távolítani érzelmileg.

márc. 9. 14:28
 10/59 anonim ***** válasza:
82%

Ez hatalmas! :D összejártok x ideje dugni, de a szemét új nő! Nincs tekintettel a családra meg a gyerekekre. :D


Már nem te vagy a figyelem középpontjában, majd találsz magadnak egy új dugópajtit...

márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!