Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem túlságosan barátkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem túlságosan barátkozik az egyik kolléganőjével, van köztük valami?

Figyelt kérdés
Sosem mesélt róla, hogy akár csak jóban lennének. Megláttam a beszélgetésüket, amiből kiderült, hogy sokszor keresik egymást a munkahelyen, hogy el tudjanak menni kettesben beszélgetni, cigizni. Tagadott mindent, hogy bármi lenne köztük. A csaj viszont egyértelműen nyomul rá. Férjem állítja, hogy én vagyok csak betegesen féltékeny és túlgondolom a dolgot,viszont én nem ezt érzem. Szerintetek van köztük valami vagy ez normális és "belefér" egy kapcsolatba? (10 éve vagyunk együtt)

márc. 25. 13:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj. Az én férjemet imádják ezek a kis kolleginák. Folyton ott legyeskednek, cukiskodnak neki, hívják kávézni. Aki szimpatikus, azzal megy, elbeszélget. Aki béna, azt leépíti. Meg kiröhögi. Nekem, este otthon. Nincs ebben semmi, amennyiben jó a kapcsolatotok és bízol benne.
márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Mindig így kezdődnek ezek a sztorik. Jajj egy kis cigi, kis kávé, kis dumcsi... Én nem lénnek nyugodt az fix.


1!

Ez a kiröhögősdi elég rosszul hangzik... Elég paraszt a férjedtől. Honnan tudod, hogy napközben meg nem te vagy kiröhögve a csajjal? Amúgy mindig attól kell félni a legjobban, akit nyilvánosan szid/kiröhög stb., mert róla akarja elterelni a figyelmet.

márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Már önmagában azzal elásná magát nálam a párom, ha nem beszél róla, hanem csak lebukott. Nyilván okkal nem mesélt róla, ne legyél naiv átb*szható csaj.
márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
#1 te meg aztán a naivitás netovábbja vagy🤣
márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha letagadta, hogy bratyizik vele akkor jóban vannak. Bizonyítékot mutattál neki és hazudott a szemedbe! Tök mindegy, hogy ki kire nyomul mert a másik egyértelműen vevő rá.
márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Én (nőként) szintén szoktam kávézni/cigizni (szerinted "bratyizni") a munkatársaimmal. Ebben nincs semmi. A nap nagy részét velük töltöd, persze, hogy jóban van velük. Ki akar egy mérgező környezetben dolgozni?
márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
#6 de munkám kívül is csetelgetni azért nem szokás. Én csak azzal a kollégámmal írogatok munkán kívül, akivel összejárok szexelni :D
márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

#6 (15:24):

Ha csak kávéztok, cigiztek, semleges dolgokról beszélgettek, akkor rendben. Viszont ha már tovább haladnál, akkor vélhető, hogy valamelyikük tetszik, vagy Te tetszel valakinek közülük.

márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

Amit leírtál, azokból nem tartom megalapozottnak azt, hogy lenne köztük valami, de el sem vetném.

Jó lenne tudni a kettőtök sztoriját.

márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
#6 vagyok. Legutóbbi munkahelyemen még külön FB csoportunk is volt, ahol még vicceket, "mémeket" is megosztottunk egymással random. Férfiak, nők vegyesen. És de, sokakkal tartottuk a kapcsolatot munkaidőn kívül is, csajokkal is. Akkor most leszbi vagyok? 😅 Ne vicceljünk már.
márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!