Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a párod idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod idegen nőket jelölgetne be közösségi oldalakon, ismerkedés céljából?!

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk, ugy éreztem boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, de ezek szerint tévedtem.

Eddig is feltűnt, hogy páromnak újabb és újabb nő ismerősei vannak, de mivel nagyon jó pasi nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki és meg is bíztam benne. Közösségi oldalon nem volt kint neki, hogy kapcsolatban van de ebből se csináltam problémát mert nekem sem volt kint. (Nem tartottam fontosnak)

Aztán kaptam egy üzit egy nőtöl, hogy azt hallatta én vagyok párom barátnője és csak azt szeretné megtudni, hogy igaz-e. Kiderült, hogy párom őt is csak ugy bejelölte majd írt neki, hogy szex*snek, csinosnak találja és szivesen megismerkedne vele és a szokásos szöveg.

Igazából ha ebből kiindulok gondolom az összes nő ismerősének ezt írhatta. Nagyon csalódott vagyok és nem tudom mit csináljak.

1 hónapja költöztünk össze. És még mindig nem fogom fel, hogy ilyet képes volt megtenni velem. Ezek alapján az egész kapcsolatunk ideje alatt csalhatott. Undorodom tőle, és nem akarom vele megbeszélni a dolgokat.

Mit csináljak?



2012. márc. 7. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy beszélj vele, de tudd, amit csinál az nem normális. Én a helyedben tisztáznám a dolgokat, aztán elhagynám.

Leírom az én törtlénetemet. A férjem hasonlóan ismerkedett, mint a te párod. Többször beszéltem vele emiatt (két kis gyerekünk van, nem akartam azonnal végletes dolgokat csinálni, mindig adtam egy esélyt). A férjem ködösített, hogy így szeret, meg úgy szeret, csak szórakozott, izgalom kell neki (hozzá kell tenni, hogy a kapcsolatunkat mindig én dobtam fel (és elég gyakran) szexuális és egyéb téren is, ő kevesett tett azért, hogy izgalmas legyen).

Aztán eltelt pár hónap, és másokkal folytatta ott, ahol korábban abbahagyta. Bántott a dolog, de a gyerekek miatt még együtt tudtam volna élni vele. De tavaly év végén lebukott egy ex nőjével (nem barátnő, csak szexpartner volt régen), akivel sorozatosan arról cseteltek, NAGYON részletesen, és szabadszájúan, hogy hogyan elégítenék ki egymást, ha találkoznának, és elkezdték szervezni a találkozót is. Én ekkor már figyeltem a facebook-ját (tudtam a jelszót), és szembesítettem a dolgokkal. Ő persze megint tagadott, még bőgött is, és hogy csak szórakozott, meg kell az adrenalin, stb.

Még együtt vagyunk, de ki tudja, meddig, mert már nem tisztelem, nem bízok benne, nem szeretem. Nem akarom a két gyermekemet csonka családban nevelni, de félek, hogy arrafelé tart a házasságunk, és szerintem válás lesz a vége, ha valami nagyon nem változik.

Te kerüld el mindezt, fiatal vagy, jobbat érdemelsz. Ne alkudj meg egy ilyen ember mellett!!!!

Persze a kommunikáció a legfontosabb, de vannak pasik, akik azt is megpróbálják elkenni, ha in flagranti kapod rajta őket.

2012. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, hogy a kérdésedre válaszoljak, én személy szerint a fejébe rántanám a monitort.:D Nem bírnék ilyen higgadt maradni, mint az előttem szóló két hölgy.Volt egy eset a párommal, megtaláltam régebbi naplózott beszélgetéseket, amiket egy olyan csajjal folytatott, akivel még én előttem lett volna valami,csakhogy a csajnak már akkor is vőlegénye volt és ez a tény már akkor sem érdekelte.Tudtam,hogy azt a rib@ncot nem érdekli, hogy a páromnak (akkor már) élettársa van, hiszen az se érdekelte soha, hogy gyűrű van az ujján.Na mindegy, beszélgettek a csajjal és akkor mi már együtt voltunk, és olyanokat írkált a leány, hogy hiányzik neki a párom, meg vele szeretne lenni.Hát mondanom sem kell, kiakadtam mint a rugó és jól beolvastam a leányzónak meg a páromnak is.Azóta nem csinált ilyeneket.

Talán meg kéne próbálnod beszélni a pároddal, legalább kiadnád a feszültségedet és a dühödet, és nem magadat őrölnéd.Meg lehet, hogy valami épkézláb magyarázatot is tudna adni ezekre a dolgokra.

Egyébként aki ilyen helyzetekben ennyire nyugodt tud maradni, annak minden tiszteletem.Én kiakadnék.

Egyébként ő féltékeny típus?Csak mert nálunk párommal ez oda-vissza játék, ő is ugyanígy kiakadna, ha ilyet csinálnék.

2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Van egy barátnőm, akivel ugyanez történt, szintén egy másik csaj kérdezte meg, hogy tényleg ő e a pasi barátnője, és az a másik csak is nagyon kiakadt, és teljes mértékben a barátnőm mellett állt, és minden részletet elmondott, teljesen támadhatóvá tette a pasit. A barátnőm nem mondta el a pasinak, hogy felvette az egyik csajjal a kapcsolatot, azt viszont igen, hogy tud a dologról, és így két oldalról hallotta a történteket, a pasi úgy hazudott neki, mint a vízfolyás. A vége az lett, hogy a pasi megunta a barátnőmet és pár újabb nővel való viszony után kidobta. Na ezt ne érd el! Időben szedd össze magad és fundálj ki valami jó frappáns dolgot, amivel csőbe húzhatod és otthagyhatod a fenébe de úgy, hogy erkölcsileg te nyerd az egészet és ne az legyen hogy te mint megalázott alattomos elmész, hanem tipord a földbe de ésszel és nem erőszakkal, majd a végén dívaként vonulj el úgy, hogy az neki fájjon...És legyél erős, ne higgy neki amikor azt mondja hogy meggondolta magát, mégis jobban megérni veled maradnia, mert barátbőmnél pl amikor a pasi ezt mondta, akkor valójában csak a csaj koptatta le és nem jött össze neki a dolog. Tanulj más hibáiból, hagyd ott, ha még nem tetted!! Ha már lejárt dolog, akkor mi volt??

2012. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most nem értem miért kellett a bolhából anno elefántot csinálni bár látom ez is már egy hét éves téma, de attól ez még nem a világvége volt. Szerintem neked is valami önértékelési zavaraid lehettek anno, ha ez téged zavart. Az meg hogy nem tette ki anno, hogy kapcsolatban volt egy dolog, de ahogyan írtad így te sem. Amúgy egy nagyon jó kapcsolatot még a közösségi oldal, sem a jelölgetés nem tud tönkretenni. Én simán egy katt, és kész tettem volna ezt már csak azért is én is ugyanezt, s ezt a szabadságot senki, és semmi nem vehetné el tőlem. Mondjuk igaz nagyon, de nagyon régen még amikor nem voltak számítógépek, sem okostelefonok és facebook, na meg egyéb közösségi oldalak. Szép kis világ volt ez akkoriban ám, mert akkor legalább alig akadt olyan, amin össze lehetett volna veszni a párkapcsolatban, vagy a házasságban. Én megtettem volna, legfeljebb titokban elvégre a párkapcsolat, vagy a házasság nem börtön, és abban mindkét fél szabad, és független. ELVILEG!
2019. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!