Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mi visz rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi visz rá egy férfit a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, persze. De érdekelne, hogy egy férfit mi visz rá a megcsalásra úgy, hogy a párja erről semmit nem tud.

És mindezt miért? Vajon ezek a férfiak megbeszélik ezeket egy bizalmassal, aki például egy legjobb barát?

Vagy tán örök titok marad?


Szerintetek?



2012. márc. 20. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Engem a felesleges féltékenység vitt majdnem. Úgy viselkedett velem a feleségem, mintha minden nap megcsaltam volna. Pedig semmi oka nem volt ezt feltételezni. Akkor gondoltam, hogy nekem csak jobb lesz, ha tényleg megcsalom. (De inkább elváltam.)
2012. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerintem az nem ok a megcsalásra, ha nem jó együtt a pároddal. Akkor miért nem hagyod el? Szerintem még mindig jobb, mint ha megcsalnád. Egyszer úgyis kiderül és akkor úgy lesz vége. Akkor nem mindegy, hogy előbb vagy később?

2012. márc. 21. 06:52
 13/22 anonim ***** válasza:
Megcsalas akkor all fenn ha valaki csal, nem tartja be a jatekszabalyokat. Namarmost a jatekoszabalyok a legtobb kapcsoloatban le sincsenek fektetve... :)) En soha nem csaltam meg senkit mivel inkabb voltam oszinte, meg akkor is ha epp meg akartam dugni valaki mast. Ez az igazi szeretet amikor mindent fel lehet vallalni azzal akihez tartasz, szeretsz. Az hogy mast kivansz viszont eggyertelmuen arra mutat valamiert nem kielegito a kedveseddel a szeretkezes: pl unalmas lett mar kisse ugyanazzal az emberrel. Ilyenkor egy minimalis valtozatossag segit a dolgon.
2012. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Lehet olyan váratlan, véletlen helyzet, ahol és amiben elveszíti a férfi fejét, mert olyan gyorsan történnek az események, hogy mire észbe kapna, már megtörtént a dolog. Nem véletlen, és teljesen igaz a mondás, ha a fa** feláll, az ész megáll.
2012. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mi visz rá egy férfit a megcsalásra?"

Nem kap meg valamit, amire szüksége lenne. Legyen ez bármi lelki vagy testi dolog.


".. egy férfit mi visz rá a megcsalásra úgy, hogy a párja erről semmit nem tud."

Nem beszélgetnek egymással, nem ismerik egymás gondolatait, problémáit.

2012. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Mondhattok bármit,egy picit mindig igazatok van.A helyzet az,az ember ilyen natura.Mindig a másé kell...és a megszokás nagy úr,nem dobjuk fel a kapcsit a bizonytalanért.A változatosság varázsa...sok fugg az ember értékrendjétol.Szerintem az a modszer,h. eloszor szakítok,aztán megcsalom...csak utópia.A valoságban nem így mukodik.Miért kockáztatnám a biztosat a bizonytalanért?S ha rájovok,h. mégis o az igazi?jobban tudom a megcsalás után értékelni.Az ember vadászik...keresi a legjobbat,a nekivalot.S azt csak ugy tudja,ha vadászik.
2012. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéne előbb szakítani, mert ha valakit tényleg szeretsz (ami ha máshoz mész már kizárt) vagy csak egy kicsit is tisztelsz akkor fontosabbnak tartod azt h ő boldog legyen mint a saját kényelmedet. És igen ő attól lesz boldog ha elhagyod, nem attól h ha rájön h egy szeméttel él aki fűvel fával csalja
2012. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen, ez mind igaz.

Egy ismerősöm valahogy így mondta, mikor rákérdeztem, idézem: "Egy férfit hajt a vadászösztön. Keresi a veszélyt. Minél kockázatosabb, annál inkább tetszik neki. Hiszen bármikor kiderülhet, hogy mit tett. És egy férfi a veszéllyel játszik. Neki ez tetszik. A felszabaduló energia az, ami ráveszi őt a megcsalásra. Akkor és ott minden mindegy - csak legyen valaki."

(Saját szavakkal írtam, de a lényeg ez.)


A okok pedig csak kifogások. Mert a valódi ok ez. Minden férfiban meg vannak ezek az ösztönök, csak néhányuk le tudja őket győzni. Szerintem, legalábbis.

2012. márc. 21. 21:16
 19/22 anonim ***** válasza:

1. Nem kap otthon pin*t.

2. Nem csak bizalmassal beszélik meg hanem sima haverokkal is meg kollégákkal.

3.Semmi nem marad titok örökre.

2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
És mi visz rá egy nőt a megcsalásra? ha a férfi akivel jár tiszteli és megbecsüli és szereti tiszta szívből.-.- A nők se különbek a férfiaknál, mindkét nem egy trágya.
2012. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!